SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

SEO Sorunuzu Sorun Uzmanlarımız Yanıtlasın

Soru Sorun

Sitemi İmlediğim Sayfalar Benden Önce Çıkıyor

Emre Kidir
Emre Kidir
---- 4 sene önce 39 Görüntülenme

Sitemde paylaştığım içerikleri forum sitelerinde de paylaşıyorum fakat benim paylaştığım içerik Google’de 10 saate gözükürken diğer forum sitelerinde listelenmesi 15 dk’yı buluyor yani benim içeriğim sonradan Google’ye geliyor . Bu durumda benim %100 özgün yazdığım makalem Google gözünde kopya içerik muamelesi mi görür yoksa bir sorun olmaz mı?

SEO Hocası Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Sitemi İmlediğim Sayfalar Benden Önce Çıkıyor için Yanıtlar

Sen De Yardımcı Ol!
 • admin
  Admin 21 Mayıs 2014, 15:56

  Merhabalar Emre Bey,

  Eğer forum sitelerine eklediğiniz tam makale varsa ve makale sonunda Kaynak: siteadresi.com/yazi-sayfasi/ olarak içeriğin orjinalini gösteriyorsanız bu durum kopya içerik durumuna girmeyecektir. Tamamen %100 olarak özgün olarak eklediğiniz makalenin eklendiği sitenin de link görünürlüğünü kontrol etmelisiniz.

  Bildiğiniz üzere bazı forum sitelerinde “Üye olmayan linkleri göremez” ibaresi olmaktadır. Bu ibare sitede varsa ve Google’da bu kaynak kodunu görüntüleyemiyor ise burada da aksi durum söz konusu olacaktır.

  Ayrıca http://www.SEOhocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ adresindeki hızlı indeksleme ipuçları konusunu içeren makalemizi okuyabilirsiniz.

Sitemi İmlediğim Sayfalar Benden Önce Çıkıyor Sorusunu Cevapla

SEO Hocası Instagram
SEO Hocası Instagram @seohocasi
SEO Hocası Türkiye'nin en büyük SEO Komünitesi 👍🏼
X