Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

10 sene önce  |  1374 Görüntülenme

Sitemde paylaştığım içerikleri forum sitelerinde de paylaşıyorum fakat benim paylaştığım içerik Google'da 10 saate gözükürken diğer forum sitelerinde listelenmesi 15 dk'yı buluyor yani benim içeriğim sonradan Google'a geliyor. Bu durumda benim %100 özgün yazdığım makalem Google gözünde kopya içerik muamelesi mi görür yoksa bir sorun olmaz mı?

 • 1
 • 1
 • Sitemi İmlediğim Sayfalar Benden Önce Çıkıyor için Yanıtlar

   admin
   Admin

   21 Mayıs 2014, 15:56

   1

   Merhabalar Emre Bey,

   Eğer forum sitelerine eklediğiniz tam makale varsa ve makale sonunda Kaynak: ornekdomain.com/yazi-sayfasi/ olarak içeriğin orjinalini gösteriyorsanız bu durum kopya içerik durumuna girmeyecektir. Tamamen %100 olarak özgün olarak eklediğiniz makalenin eklendiği sitenin de link görünürlüğünü kontrol etmelisiniz.

   Bildiğiniz üzere bazı forum sitelerinde "Üye olmayan linkleri göremez" ibaresi olmaktadır. Bu ibare sitede varsa ve Google'da bu kaynak kodunu görüntüleyemiyor ise burada da aksi durum söz konusu olacaktır.

   Ayrıca https://www.seohocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ adresindeki hızlı indeksleme ipuçları konusunu içeren makalemizi okuyabilirsiniz.

  Cevapla

  Sitemi İmlediğim Sayfalar Benden Önce Çıkıyor Sorusunu Cevapla