SEO Hocası'na Sor

Sitemdeki SEO Ayarları ve Sıralamalar

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Google Sıralama Değişimleri 6 sene önce 770 Görüntülenme

merhaba,

Sizlerle çıktım bu yola.. Kitaplarınızıda aldım okumaktayım ama birtürlü beceremedim. Günde 200 tıklama anca oda AdWords saysinde. Geçen siteme baktım Google’den programlar vasıtasıyla, 59.000’inciyim tam bir rezillik. Yine orada site analiz kısmında sitemde bağlı sayfalarda hiç bir şey yok. Oysaki neredeyse tüm sosyal ağlarda varız. Yazılımcım Nofollow bağlantılardan bahsediyor. SEO ayarların bozuk hep ondan diyor. Herkes birbirine atıyor anlayacağınız bir şeyleri ve yardım yok. Sizin siteden SEO analizi yaptım 128 dış link bulunmaktadır diye bir hata alıyorum.. Bu dış link nedir? Benım sosyal ağlarda yaptığım paylaşımlar mı? Bilgisayar internet özürlüsüde değilim. SEO’yu kafama göre yaptım. Daha yeni yeni kitaplarla şekilleniyorum çalışma yapacağım. Teşekkürler…

Sitemdeki SEO Ayarları ve Sıralamalar için Yanıtlar

  • admin
    Admin 10 Temmuz 2014, 08:15

    Merhabalar,

    Sitenizdeki tıklamaları arttırmak için sitenizin detaylı olarak incelenmesi ve bu konuda da okuduğumuz kitaplardan yardım alarak yeni nesil SEO mantığını tam olarak kavramalısınız. Sitenizdeki hit ve ziyaretçi çalışmaları bu konuda sitenize destek verici ve anahtar kelime optimizasyonlarına yönelik çalışmalar altında yer almalıdır.

    Nofollow bağlantılar ile SEO ayarları arasında herhangi bir bağlantı yoktur. Nofollow, sitenizden çıkan ve kalitesine kefil olmadığınız bağlantılara yönelik yönlendirmelerdir. Sitemizde yaptığınız SEO Analiz aracında 128 adet dış bağlantı görülmüşse sitenizden 128 adet farklı siteye link çıkışı görülmektedir. Bu bağlantıları da kontrol edip revize etmeniz gereklidir.

Cevapla

Sitemdeki SEO Ayarları ve Sıralamalar Sorusunu Cevapla

Sitemdeki SEO Ayarları ve Sıralamalar ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla