Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  2343 Görüntülenme

Sitemin domain yaşı 5 yıl ama son 5 aydır sitemi yayına aldım ve aktif olarak kullanmaktayız. E-ticaret sitesi ve bir anahtar kelime ilk kez benim sayfamda Google sonuçlarına girdi. Buna ek destekleyici video ve orijinal yeni çekim resimlerle birlikte 20 gün boyunca sadece benim içeriğim Google'da indexliydi. Bu ürüne ait reklamlar veriyorum. Sadece 1 hafta kadar aradan 2 ay geçtikten sonra ilk sayfada sitem gözüktü bu anahtar kelime ile ilgili ama o sıra yeni sitelerde bu anahtar kelime ile ilgili içerik girmeye başladı. Bir çok dış bağlantıda sayfamın URL sini destekleyici olarak paylaştım. Ama şu an sayfam ilk 100 'de bile değil sizce sorun nedir?

Keywords kullanmıyoruz sayfamızda açıklamada ise anahtar kelime geçmekte özgün bir içerik o da. Sizce sorun ne?

 • 1
 • 1
 • Sitem Sıralamalardan Aniden Kayboldu Ne Yapmalıyım? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   4 Ağustos 2014, 22:16

   1

   URL backlinkler tamamen doğal olarak görünmektedir ve siteye faydası vardır fakat bu sayı sitenin kendi anahtar kelime hacminden çok daha fazla artmışsa SPAM olarak nitelendirilebilecek duruma gelmiştir.

   Bu durumdan kurtulmak için sitenizin adresi https://www.seohocasi.com/ ise SEO Hocası anahtar kelimesinden anasayfaya link çıkışı yaparak sitenizi kendi adında öne getirmeyi sağlayabilirsiniz. Yaptığınız işlem ve bu işlemlere ait tüm diğer bilgileri de Sorularla SEO kitabında bulabilirsiniz.

  Cevapla

  Sitem Sıralamalardan Aniden Kayboldu Ne Yapmalıyım? Sorusunu Cevapla