SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Sitem ne zaman index alır?

0
Samet şale
Samet şale
Google İndex 5 sene önce 943 Görüntülenme

Merhaba, ben bir site yaptım. Googleda sitemin adından hiç site yok. Sitem ne zaman indexlenir ve kaçıncı sırada yer alırım?

Sitem ne zaman index alır? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 20 Mart 2015, 07:47

  Merhabalar Samet Bey;

  Yeni açılan sitelerin index alma süresi değişkenlik gösterebilmektedir. Anahtar kelimenizi Google da aradığımda yaklaşık 12.000 adet sonuç listelenmektedir. Bu anahtar kelimenin sadece sizin domainde yer almaması bir çok sitede içeriklerin bulunması sebebi rekabet olduğunu gösterebilmektedir. Ancak sitenizi incelediğimde 3 sayfası index almış görünüyor. Üstelik anahtar kelimede de 2. sayfanın sonlarında forum sayfanız çıkmaktadır.

  Kolay bir şekilde sayfalarınızın index alması için sitenize tamamen özgün içerikler girmeniz ve bunu düzenli bir şekilde yapmanız gerekecektir. Google botları uygulayacağınız bu düzende siteyi ziyaret edeceği için ne kadar sıklıkla özgün paylaşımlarda bulunursanız arama motorlarının da dikkatini aynı sıklıkta dikkatini çekebilirsiniz. Kısa sürede 2. sayfaya gelen siteniz eğer düzgün bir site içi yapı kurulursa ve site dışı çalışmalarla da desteklenirse, ana kelimede kısa üst sıraya gelebilir ve diğer kelimelerinizde de yoğun çalışma ile bu kelimelerde de başarı elde edebilirsiniz.

Cevapla

Sitem ne zaman index alır? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla