Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  2073 Görüntülenme

Yaklaşık iki ay önce bir blog sitesi açtım. Blogger alt yapısını kullandım. Her gün özgün olarak saat 12.45'e makalelerimi ayarladım ve her gün aynı saatte makaleleri otomatik olarak yayınlıyorum.

Yaklaşık 1 ay önce ise paralı olarak hostinge geçip sitemi WordPresse taşıdım. Her gün makaleleri yayınlamaya devam ettim ve halada ediyorum. Hiç tanıtım yazısı almadım, hiçbir dizine eklemedim sitemi?

Sitemde toplam 55 adet makale yayınladım. Fakat hala yazılarım çok geç index alıyor 2-3 günü geçiyor ve hatta index almayan yazılarım bile var. ve siteme gelen ziyaretçi sayısı 0 hiç ziyaretçi gelmiyor.

Sitemin hiçbir yerden banı bulunmamaktadır. Bazende konu başlığımı arattığımda direkt anasayfayı indexlemiş oluyor Google. Yani atıyorum " Deneme " diye bir başlık açıp iki gün sonra Google' da arattığım zaman site.com/deneme yerine site.com adresini indexliyor.
Sitemdeki eklentiler;

Best Related Posts
Clean My Archives
LinkWithin
WordPress SEO
WP-PageNavi
WP-PostViews

bunlar. Başka eklenti yoktur.

Sizlere sorum acaba ne yapmamı önerirsiniz? Neler yapmam gerekiyor?

 • 1
 • 1
 • Sitem İndex Ve Hit Almıyor için Yanıtlar

   admin
   Admin

   4 Temmuz 2014, 18:28

   1

   Sitenize backlink almadığınız zaman Google sitenize farklı siteleri araştırarak yol bulamayacak ve sıkça ziyaret edemeyecektir. Ayrıca sitenizin sistematik olarak yapısının değişmesi de size eksi kazandırmıştır. Bağlantılar ve yapılar değişmese dahi IP adresleri ve kodsal yapı değiştiğinden dolayı sisteminizin yapısı anlaşılamayacaktır.

   Bu konuda hiç backlink alışverişi yapmasanız dahi sosyal medya hesaplarından en son yazınızı ve ana sayfanızı link yoluyla paylaşarak dağıtabilirsiniz.

   Farklı sitelerden alacağınız tanıtım yazısı da ayrı bir puan kazandıracaktır. Unutmayın, sitenizin kalitesini arttırmak için öncelikle referans yöntemiyle sitenizin tavsiye edilmesi gereklidir.

  Cevapla

  Sitem İndex Ve Hit Almıyor Sorusunu Cevapla