SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

SEO Sorunuzu Sorun Uzmanlarımız Yanıtlasın

Soru Sorun

Sitem Geç Indexleniyor ve Arama Sonuçlarında Çıkmıyor

Serkan Websever
Serkan Websever
---- 4 sene önce 52 Görüntülenme

Merhabalar. Sitemiz yaklaşık 2 aydır yayında ve her gün özgün ve güncel içerikler giriliyor fakat Google siteyi geç indexleniyor. Geç indexlemesi bir tarafa indexledigi konu arama sonuçlarında çıkmıyor. Ne 1.sayfada ne 2 ne 3 hiç bir şekilde sitemiz çıkmıyor. Yani konu ismini Google’de aratınca konu googlede çıkmıyor. Sitemiz yeni diye backlink vs çalışması yapmadık. Kısacası sizlerden ricam soruma cevap verip birde bize yol gösterir misiniz. Teşekkür ederim…

SEO Hocası Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Sitem Geç Indexleniyor ve Arama Sonuçlarında Çıkmıyor için Yanıtlar

Sen De Yardımcı Ol!
 • admin
  Admin 18 Mayıs 2014, 19:07

  Merhabalar Serkan Bey,

  Yeni sitelerde indekslememe sorunu muhakkak olacaktır. Yeni açılan bir site için geç indeksleme durumu olağan bir durumdur. Diğer konuda da arama sonuçlarında sitenin çıkmaması ve yükselmemesi bu duruma bağlı bir olaydır.

  Diğer taraftan siteniz yeni olduğu için site içi SEO konusunda da belli başlı bir kaç çalışma ve işlem yapmanız gerekmektedir. Sizlere bu konuda iki konu tavsiye etmekteyiz.

  Hızlı indeksleme konusunda http://www.SEOhocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ adresindeki makaledeki ipuçlarını okuyabilirsiniz.

  Yeni sitelerde SEO konusunda da http://www.SEOhocasi.com/yeni-sitelerde-SEO-planlamasi/ adresindeki makaleyi okumanızı tavsiye ederiz.

Sitem Geç Indexleniyor ve Arama Sonuçlarında Çıkmıyor Sorusunu Cevapla

X