SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Sitem Bir Türlü Yükselmiyor Ne Yapacağım?

0
Emre Kidir
Emre Kidir
Genel 4 sene önce 372 Görüntülenme

1 Aylık diyet / sağlık sitem ve içinde 50 özgün makalem var. 60 70 siteden tanıtım yazısı aldım. Her içerikler onca sosyal medya sitelerinde imleniyor. Yinede günlük 30 40 Google hitini geçemiyorum.

Sitedeki 50 makalenin her biri minimum 1k aranmalı düşük rekabetli kelimeler. Hepsinde de son sayfalardayım. İlgi desen ilgi, SEO deseniz yapıldı yine de birşey olmadı nedendir?

Diğer sorum;
1.000 filmli online film izleme sitem var günlük 200 hitli nasil bir çalışma yapmalıyım içerik girmemi yoksa tanıtım yazısı mı ?

Şimdiden çok teşekkürler…

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Sitem Bir Türlü Yükselmiyor Ne Yapacağım? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 8 Haziran 2015, 15:42

  Merhabalar,

  SEO hiç bir zaman belli kalıplara bağlı şekilde yapılmamaktadır. Siteniz için düzgün bir SEO yapısı kurmak istiyorsanız sitenizin neye ihtiyacı olduğunu ve rekabetini de AdWords aracından ölçmemeniz gerektiğini ilk olarak bildirmek isteriz. AdWords anahtar kelime planlayıcıda o anahtar kelimenin AdWords rekabetini göstermektedir. SEO rekabetini ölçen tek araç ise Fuub.net’teki SEO Rekabeti aracıdır.

  Sitenizin doğru bir şekilde yükselebilmesi için ilk olarak rakip sitelerin ne tür çalışmalar gerçekleştirdiğini tespit etmeniz gerekmektedir. Ardından rakibinizin yaptığı çalışmalardan daha üstün bir strateji kurarak rakiplerinizi geride bırakan bir çalışma yapmalısınız. Sadece tanıtım yazısı ve sosyal imleme ile siteniz bir yere gelmeyecektir. Düzgün bir SEO çalışması için ilk olarak rakiplerinizi incelemelisiniz.

Sitem Bir Türlü Yükselmiyor Ne Yapacağım? Sorusunu Cevapla

Sitem Bir Türlü Yükselmiyor Ne Yapacağım? ile Benzer SEO Yazıları

INSTAGRAM
add Takip Et