Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1179 Görüntülenme

1 Aylık diyet / sağlık sitem ve içinde 50 özgün makalem var. 60 70 siteden tanıtım yazısı aldım. Her içerikler onca sosyal medya sitelerinde imleniyor. Yinede günlük 30 40 Google hitini geçemiyorum.

Sitedeki 50 makalenin her biri minimum 1k aranmalı düşük rekabetli kelimeler. Hepsinde de son sayfalardayım. İlgi desen ilgi, SEO deseniz yapıldı yine de bir şey olmadı nedendir?

Diğer sorum;
1.000 filmli online film izleme sitem var günlük 200 hitli nasil bir çalışma yapmalıyım içerik girmemi yoksa tanıtım yazısı mı?

Şimdiden çok teşekkürler...

 • 1
 • 1
 • Sitem Bir Türlü Yükselmiyor Ne Yapacağım? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   8 Haziran 2015, 15:42

   1

   SEO hiçbir zaman belli kalıplara bağlı şekilde yapılmamaktadır. Siteniz için düzgün bir SEO yapısı kurmak istiyorsanız sitenizin neye ihtiyacı olduğunu ve rekabetini de Google Ads aracından ölçmemeniz gerektiğini ilk olarak bildirmek isteriz. Google Ads anahtar kelime planlayıcıda o anahtar kelimenin Google Ads rekabetini göstermektedir. SEO rekabetini ölçen tek araç ise Fuub.net'teki SEO Rekabeti aracıdır.

   https://www.seohocasi.com/soru-cevap/rekabetli-kelimelerde-siralama-nasil-yukseltilebilir/ cevabımızıda inceleyebilirsiniz.

   Sitenizin doğru bir şekilde yükselebilmesi için ilk olarak rakip sitelerin ne tür çalışmalar gerçekleştirdiğini tespit etmeniz gerekmektedir. Ardından rakibinizin yaptığı çalışmalardan daha üstün bir strateji kurarak rakiplerinizi geride bırakan bir çalışma yapmalısınız. Sadece tanıtım yazısı ve sosyal imleme ile siteniz bir yere gelmeyecektir. Düzgün bir SEO çalışması için ilk olarak rakiplerinizi incelemelisiniz.

  Cevapla

  Sitem Bir Türlü Yükselmiyor Ne Yapacağım? Sorusunu Cevapla