Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  2199 Görüntülenme

Daha önce anahtar kelimemiz SEO çalışmaları sonrasında 1. sıradaydı. Diğer sitelerle aramızda ulaşılamaz bir fark vardı. Daha sonra SEO çalışmalarını bıraktık ve doğal olarak gerilemeler başladı. Daha sonra iyice düştük hatta çoğu zaman kaybolduk. Sitemiz bu aralar sıralamada bir var bir yok. Web sitem bir gün 23 sırada gözüküyor sonra 3 gün kayboluyor sonra tekrar 25 gibi sıralardan giriyor. Dikkat ettiğimde genellikle Google botları ziyareti sonrası sıralamada gözüküyor, daha sonra gözükmüyor. Bunun sebebi ne olabilir, bunu ortadan kaldırmak için neler yapmam gerekir.

 • 1
 • 1
 • Sitem Arama Sonuçlarında Bir Görünüp Bir Kayboluyor için Yanıtlar

   admin
   Admin

   23 Şubat 2015, 22:08

   1

   Sitenizde geçmişte yapılan düzensiz yada olumsuz bir SEO çalışması söz konusuysa doğal olarak siteniz linklerin silinmesi yada yoğun girişinden dolayı dalgalanmaya giriyor olabilir. Bunun asıl sebebini Google WebMaster Tools içerisinde sitenize gelen bağlantılar sekmesini kontrol ederek sağlayabilirsiniz.

   Site dışında yada site içi konularda eğer bir istikrarsızlık varsa bu durum sitenizin dalgalanmasına sebebiyet verecektir. Bu tür dalgalanmalar süreklilik halinde ise sitenizi acil bir şekilde revize etmeli ve düzensizlikten kurtarmalsınız.

  Cevapla

  Sitem Arama Sonuçlarında Bir Görünüp Bir Kayboluyor Sorusunu Cevapla