SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Sitem 2 Haftadır İndex Almadı

İsmail Sağdıç
İsmail Sağdıç
11 sene önce 904 Görüntülenme

WordPress sitemde 2. haftaya girdim siteyi ilk kurdugum gün her şey indexlendi şimdi özel yaptırdıgım temayı kurdum birçok özgün içerik girdim hiçbiri indexlenmemiş ve info:ornekdomain.com yazınca da bir şey gelmiyor? www yazınca geliyor ama? hiç index almıyor site ne yapacağım? Teşekkürler…

Sitem 2 Haftadır İndex Almadı için Yanıtlar

 • Lerze
  Lerze 30 Ekim 2010, 06:22

  Eğer sitenizin infosu dahi görünmüyorsa bu işte bir sorun var demektir. Temayı değişmeden önce infonuz var mıydı? Yada o iki hafta kaç konu girdiniz?

  Eğer domainide yeniyse infosu olmaması normal. Ayrıca iki haftalık bir sitede hit patlaması yaşamanız imkansız. Eğer düzenli çalışmalara oturtursanız 1000 hiti almanız dahi en az 3 ayı bulur.

  Yukarıda ki iki yorumun aynısını yazmaya gerek yok. Bence yapılması gerekenler yazılmış.

 • DeltaTR
  Deltatr 14 Ağustos 2010, 10:07

  Siz özgün çalışmaya devam edin Google belkide şu an bir test sürecinde siz hit almıyor diye bıraktığınız takdirde sitenizin geleceği ile oynamış olabilirsiniz. İçerik girmeye devam edin sabrın sonu selamete ulaşacaktır.

 • admin
  Admin 13 Ağustos 2010, 22:29

  Siteniin içeriğiniz özgün bir şekilde yavaş ve düzenli olarak arttırın Bunun yaparken, yeni indexlerinizi sosyal meya üzerinde eş zamanlı olarak paylaşın. Bunun yanı sıra sitenize yavaş yavaş backlink çalışması yaparsanız. Belli bir süre sonra siteniz Google gözünde güven kazanarak, hit, index ve sıra artışı yaşamaya başlayacaktır.

Cevapla

Sitem 2 Haftadır İndex Almadı Sorusunu Cevapla

Sitem 2 Haftadır İndex Almadı ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla