Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

13 sene önce  |  1551 Görüntülenme

WordPress sitemde 2. haftaya girdim siteyi ilk kurdugum gün her şey indexlendi şimdi özel yaptırdıgım temayı kurdum birçok özgün içerik girdim hiçbiri indexlenmemiş ve info:ornekdomain.com yazınca da bir şey gelmiyor? www yazınca geliyor ama? hiç index almıyor site ne yapacağım? Teşekkürler...

 • 1
 • 1
 • Sitem 2 Haftadır İndex Almadı için Yanıtlar

   Lerze
   Lerze

   30 Ekim 2010, 06:22

   1

   Eğer sitenizin infosu dahi görünmüyorsa bu işte bir sorun var demektir. Temayı değişmeden önce infonuz var mıydı? Yada o iki hafta kaç konu girdiniz?

   Eğer domainide yeniyse infosu olmaması normal. Ayrıca iki haftalık bir sitede hit patlaması yaşamanız imkansız. Eğer düzenli çalışmalara oturtursanız 1000 hiti almanız dahi en az 3 ayı bulur.

   Yukarıda ki iki yorumun aynısını yazmaya gerek yok. Bence yapılması gerekenler yazılmış.

   DeltaTR
   Deltatr

   14 Ağustos 2010, 10:07

   1

   Siz özgün çalışmaya devam edin Google belkide şu an bir test sürecinde siz hit almıyor diye bıraktığınız takdirde sitenizin geleceği ile oynamış olabilirsiniz. İçerik girmeye devam edin sabrın sonu selamete ulaşacaktır.

   admin
   Admin

   13 Ağustos 2010, 22:29

   1

   Siteniin içeriğiniz özgün bir şekilde yavaş ve düzenli olarak arttırın Bunun yaparken, yeni indexlerinizi sosyal meya üzerinde eş zamanlı olarak paylaşın. Bunun yanı sıra sitenize yavaş yavaş backlink çalışması yaparsanız. Belli bir süre sonra siteniz Google gözünde güven kazanarak, hit, index ve sıra artışı yaşamaya başlayacaktır.

  Cevapla

  Sitem 2 Haftadır İndex Almadı Sorusunu Cevapla