Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1594 Görüntülenme

Site kodlanmasında iç sayfalar verilen bağlantı türleri için bir kaç örnek verdim. Bunların site içi SEO'ya etkisi var mıdır var ise hangi kodlama yolu tercih edilmelidir? Google'ın görüşü ne şekilde oluyor.

 • 1
 • 1
 • Site İçi Linkleme Nasıl Olmalıdır? için Yanıtlar

   evden eve nakliyat
   Evden Eve Nakliyat

   28 Eylül 2015, 14:32

   1

   teşekkürler

   evden eve nakliyat
   Evden Eve Nakliyat

   28 Eylül 2015, 14:32

   1

   verdiğiniz bilgiler için teşekkürler başarılar

   Atalay Sidar
   Atalay Sidar

   28 Eylül 2015, 13:01

   1

   Site içi linkleme yaparken örnek olarak yazı sayfalarınızda aynı kategori için "Diğer Yazılar" yada "En Çok Okunanlar" başlığı altında diğer yazılarınızı da görüntüleyebilirsiniz. Bu hem site içi linkleme olarak algılanmakta hem de kullanıcılarınızın okuduğu yazılar ile ilgili farklı yazıları da okuyarak site içerisinde gezinmesine olanak sağlamaktadır. En çok okunmasını istediğiniz yazıları sabit bir alan yaparak her sayfada gösterebilirsiniz. Sizin için önemli olan kelimelerin bu şekilde diğer sayfalardan da linkle beslenmesi site içi SEO kurgusu açısından da önemlidir.

   Bunun dışında Google Analytics üzerinden yapacağınız analizlerde en çok çıkış yapılan sayfalarınızı tespit ederek bu sayfalarda kullanıcılarınızın farklı bağlantılara & sayfalara gitmesini sağlayabilecek şekilde farklı linkleme taktiklerini de kullanabilirsiniz.

  Cevapla

  Site İçi Linkleme Nasıl Olmalıdır? Sorusunu Cevapla