SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası'na Sor

Site İçi Linkleme Nasıl Olmalıdır ?

0
Mustafa Ilker
Mustafa Ilker
Link İnşaası 4 sene önce 682 Görüntülenme

Merhaba,

Site kodlanmasında iç sayfalar verilen bağlantı türleri için bir kaç örnek verdim. Bunların site içi SEOya etkisi var mıdır var ise hangi kodlama yolu tercih edilmelidir ? Google’ın görüşü ne şekilde oluyor.

Site İçi Linkleme Nasıl Olmalıdır ? için Yanıtlar

 • evden eve nakliyat
  0
  Evden Eve Nakliyat 28 Eylül 2015, 14:32

  teşekürler

 • evden eve nakliyat
  0
  Evden Eve Nakliyat 28 Eylül 2015, 14:32

  verdiğiniz bilgiler için teşekürler başarılar

 • Atalay Sidar
  0
  Atalay Sidar 28 Eylül 2015, 13:01

  Merhabalar,

  Site içi linkleme yaparken örnek olarak yazı sayfalarınızda aynı kategori için “Diğer Yazılar” yada “En Çok Okunanlar” başlığı altında diğer yazılarınızı da görüntüleyebilirsiniz. Bu hem site içi linkleme olarak algılanmakta hemde kullanıcılarınızın okuduğu yazılar ile ilgili farklı yazıları da okuyarak site içerisinde gezinmesine olanak sağlamaktadır. En çok okunmasını istediğiniz yazıları sabit bir alan yaparak her sayfada gösterebilirsiniz. Sizin için önemli olan kelimelerin bu şekilde diğer sayfalardan da linkle beslenmesi site içi SEO kurgusu açısından da önemlidir.

  Bunun dışında Google Analytics üzerinden yapacağınız analizlerde en çok çıkış yapılan sayfalarınızı tespit ederek bu sayfalarda kullanıcılarınızın farklı bağlantılara & sayfalara gitmesini sağlayabilecek şekilde farklı linkleme taktiklerini de kullanabilirsiniz.

Cevapla

Site İçi Linkleme Nasıl Olmalıdır ? Sorusunu Cevapla