SEO Hocası'na Sor

Site Google’da Kayboluyor Ne Yapmalıyım?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Google Sıralama Değişimleri 6 sene önce 907 Görüntülenme

Merhaba hayırlı ramazanlar hocam,

Benim sorum sitemin ana sayfası 4 aya yakın olacak açılalı yan sayfalarım anahtar kelimede hedefine 5 günde ilk sayfanın en üstten orta saflarında dururken 5 gün kısa sürede ana sayfam 4 ayda hedefinde duramıyor. Kendi sayfasında en üstte duracağına ortasında duruyor bazende kayboluyor. Site kurmadan önce farklı bir site kurmuştum onda 1 sıkıntı yok hatta şimdi ücretsiz sitemi bile sollayamıyorum artı ben dediniz üzere H1 1 tane kullanıyorum, muhakkak her sayfamda h2 kullanıyorum h3 ve h4 kullanıyorum tavsiyeniz üzere.

birde anlamadım konu hocam yeni açılan siteler örnek vermek gerekirse titlesi SEOhocasi.com, SEOhocası
SEO hocası, hocası SEO, SEO hocası genel gibi yıllarca böyle ana sayfasına başlık kullanıyor yardımcı olabilir misiniz?

Site Google’da Kayboluyor Ne Yapmalıyım? için Yanıtlar

  • admin
    Admin 17 Temmuz 2014, 18:01

    Merhabalar,

    Sitenizin ana sayfası istediğiniz sıralamalarda çıkmıyorsa hatta ilk 500 de bile yoksa burada çıkaracak iki sonuç bulunmaktadır. Birincisi siteniz ceza durumundadır ve site detaylı kontrol edilip analizi çıkarılmalıdır. İkincisi ise ana sayfanızda manuel olarak SPAM yapmış olabilirsiniz. Bu sorun ise sitenizi ister istemez geriletecek yada sıralama içerisine almayacaktır.

    Burada yapmanız gereken öncelikle sitenizi http://www.SEOhocasi.com/SEO-analiz/ sayfasından test edip diğer SEO araçlarını da kullanarak sitenizi düzeltmek olacaktır.

Cevapla

Site Google’da Kayboluyor Ne Yapmalıyım? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla