SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Sıralamada Yerim Sürekli Değişiyor

0
Kaan Türk
Kaan Türk
5 sene önce 451 Görüntülenme

Merhaba,

Yaptığım bir web sitesinde istediğim kelimeyi yazdığımda bir gün 2. sırada çıkıyor başka gün 2. sayfa 1. sırada çıkıyor bazen 3. sayfada çıkıyor. Arama yaptığımda Google hesabımla giriş yapmıyorum ve vpn siz google.com.tr üzerinden yapıyorum aramayı. Bunun nedeni nedir? Bir de hiçbir sebep yokken firmayı Google maps’ten kaldırılmış. Yerel işletme sayfasından baktığımda girişiniz onaylanmadı yazıyor hiçbir değişiklik yapmadım durduk yere oldu bu onaylıydı çünkü. Acaba yaptığım bir hata mı var da böyle sorunlar yaşıyorum. Teşekkürler şimdiden.

Sıralamada Yerim Sürekli Değişiyor için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 8 Mayıs 2014, 18:25

  Merhaba Kaan Bey,

  Sitenizin içi yada backlink alımları konusunda siteniz sıkıntı yaşıyor olabilir. Google Maps sadece adrese değil site içerisinde olan sağlık durumuna ve site dışı backlinklerin düzenini de kontrol etmektedir.

  Sitenize gelen bağlantıları kontrol edin, site içi sağlığınızı da http://www.SEOhocasi.com/SEO/ adresinden SEO Analiz aracılığıyla kontrol edin.

  Bu analizlerin sonrasında da http://www.SEOhocasi.com/en-iyi-backlink-sorgulama-araclari/ adresindeki site dışı backlinklerinizi kontrol edecek araçlardan birini kullanarak tespit yapın.

  Sorunları çözdükten sonra sitenizin dalgalanma sorunu normale dönecektir.

Sıralamada Yerim Sürekli Değişiyor Sorusunu Cevapla

Sıralamada Yerim Sürekli Değişiyor ile Benzer SEO Yazıları