SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

SEO uzmanı olmam için hangi adımları atmalıyım?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
6 sene önce 742 Görüntülenme

Ben bir bilgisayar mühendislik öğrencisiyim ve benim de Aklımda SEO uzmanlığı var ve ben bunun için neler yapabilirim?

SEO uzmanı olmam için hangi adımları atmalıyım? için Yanıtlar

 • Özgür Aksoy
  özgür Aksoy 26 Ağustos 2015, 11:48

  Merhaba Burak Bey,

  SEO uzmanlığı alanı için güzel bir bölümde okumaktasınız ancak şu an ki eğitim sistemlerinde SEO kavramı tam olarak okullarda yerleşmediği için okullarda bu eğitimler verilememektedir. Bu konuda size önerim SEO kitaplarımızı okumanız olacaktır. Kaan Gülten tarafından yazılmış olan Uzmanında SEO ve Sorularla SEO kitaplarımızı okuyarak destek alabilirsiniz.

  Daha önce sorunuzla alakalı hazırlamış olduğumuz https://www.seohocasi.com/seo-uzmani-nasil-olunur/ makalemizi okumanızı öneririm.

  Sorularla SEO kitabı, daha çok farklı sektörlerden en sık sorulan SEO sorularına verilen cevapları barındırmaktadır. Uzmanından SEO kitabı ise genel anlamda arama motoru ve SEO kavramlarını açıklamakla birlikte SEO ile ilgili tüm kavramlar hakkında bilgi vermektedir. Bu iki kitap genel olarak SEO nun kavramını, sektörel karşılaşılan ortak soruları ve bunların cevaplarını barındırmaktadır. Doğrudan yapılacak çalışmaları değil, daha çok yol gösterici özelliği taşımaktadır. Çalışma türleri, Google’ın ceza türleri, hangi çalışmaların zararlı olduğu gibi sorulara cevap bulabilir ve bu doğrultuda kendi çalışmalarınızı kendiniz planlayarak yol çizebilirsiniz.

  Kitaplarımız hakkında detaylı bilgi için https://www.seohocasi.com/seo-kitaplari/ Sorularla SEO sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Bunun yanı sıra https://www.seohocasi.com/soru-cevap/ kısmında cevaplanmış soruları okuyarak kendinizi geliştirip bu alanda uzman olabilirsiniz.

Cevapla

SEO uzmanı olmam için hangi adımları atmalıyım? Sorusunu Cevapla

SEO uzmanı olmam için hangi adımları atmalıyım? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla