Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1157 Görüntülenme

Ben bir bilgisayar mühendislik öğrencisiyim ve benim de Aklımda SEO uzmanlığı var ve ben bunun için neler yapabilirim?

 • 1
 • 1
 • SEO uzmanı olmam için hangi adımları atmalıyım? için Yanıtlar

   Özgür Aksoy
   özgür Aksoy

   26 Ağustos 2015, 11:48

   1

   Merhaba Burak Bey,

   SEO uzmanlığı alanı için güzel bir bölümde okumaktasınız ancak şu an ki eğitim sistemlerinde SEO kavramı tam olarak okullarda yerleşmediği için okullarda bu eğitimler verilememektedir. Bu konuda size önerim SEO kitaplarımızı okumanız olacaktır. Kaan Gülten tarafından yazılmış olan Uzmanında SEO ve Sorularla SEO kitaplarımızı okuyarak destek alabilirsiniz.

   Daha önce sorunuzla alakalı hazırlamış olduğumuz https://www.seohocasi.com/seo-uzmani-nasil-olunur/ makalemizi okumanızı öneririm.
   Ek olarak daha önceden cevapladığımız https://www.seohocasi.com/soru-cevap/seo-uzmani-olmam-icin-hangi-adimlari-atmaliyim/ sorumuzuda kontrol edebilirsiniz.

   Sorularla SEO kitabı, daha çok farklı sektörlerden en sık sorulan SEO sorularına verilen cevapları barındırmaktadır. Uzmanından SEO kitabı ise genel anlamda arama motoru ve SEO kavramlarını açıklamakla birlikte SEO ile ilgili tüm kavramlar hakkında bilgi vermektedir. Bu iki kitap genel olarak SEO nun kavramını, sektörel karşılaşılan ortak soruları ve bunların cevaplarını barındırmaktadır. Doğrudan yapılacak çalışmaları değil, daha çok yol gösterici özelliği taşımaktadır. Çalışma türleri, Google'ın ceza türleri, hangi çalışmaların zararlı olduğu gibi sorulara cevap bulabilir ve bu doğrultuda kendi çalışmalarınızı kendiniz planlayarak yol çizebilirsiniz.

   Kitaplarımız hakkında detaylı bilgi için https://www.seohocasi.com/seo-kitaplari/ Sorularla SEO sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

   Bunun yanı sıra https://www.seohocasi.com/soru-cevap/ kısmında cevaplanmış soruları okuyarak kendinizi geliştirip bu alanda uzman olabilirsiniz.

  Cevapla

  SEO uzmanı olmam için hangi adımları atmalıyım? Sorusunu Cevapla