Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

6 sene önce  |  1187 Görüntülenme

Her hafta yaklaşık 40 adet özgün makale yayınlıyorum fakat benim amacım makaleler değil de sayfaların üstlere çıkması, makaleler yoluyla sayfaları yukarı taşıyabilir miyim?
Makaleleri sadece site güncelliği amacıyla yayınlıyorum. SEO eklentisinden aldığım derece en iyisi, makale uyygunluğu süper durumda fakat dediğim gibi makaleler değil de sayfalar sabit olduğundan sayfaları makaleler yoluyla çıkarabilir miyim?
Cevaplarınız için çok teşekkürler.

 • 1
 • 1
 • Sayfa Sıralamasını Çıkarmak için Yanıtlar

   İsmail Sağdıç
   İsmail Sağdıç

   23 Nisan 2021, 01:06

   1

   Merhabalar, sitenizde paylaşmış olduğunuz makalelerin özgün olmasına çok dikkat etmelisiniz. Özgün bir içerik her zaman Google Arama Motoru tarafından ödüllendirilecektir ve sıralama olarak sayfalarınızı yukarılara taşıyacaktır. Tam tersi bir durumda özgün olmayan içerikler ise sitenize çok fazla zarar vermektedir. Özgün bir makale ile oluşturduğunuz blog sayfalarını ilgili sayfalarınıza anahtar kelimeleriniz ile link çıkışı yaparak page rank değerinizi arttırabilirsiniz.
   Bol trafikli günler dilerim 🙂

   Mustafa DURNA
   Mustafa Durna

   23 Mart 2018, 15:20

   1

   paylaştığınız 40 makale sadece site güncelliğini değil sayfaların değerinede güç katkısında bulunacaktır. Paylaşlarınızı Long Tail kelimelerle yapınız ve alakalı sayfalara link çıkışı yaparsanız yükselmesini istediğiniz sayfaya katkısı olacaktır ve etkisini görür ama tek kriter bu değildir.

  Cevapla

  Sayfa Sıralamasını Çıkarmak Sorusunu Cevapla