Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

5 sene önce  |  1339 Görüntülenme

Bir Web site'de sadece fotoğraf paylaşarak, herhangi bir başlık veya yazı paylaşmadan sadece fotoğraf paylaşarak indexleme ve sıralamaya girme olur mu?

 • 1
 • 1
 • Sadece Fotoğraf İle Sıralama için Yanıtlar

   Berin Sur
   Berin Sur

   28 Mayıs 2021, 16:21

   1

   Merhaba,

   Google, arama sonucu sıralamalarında birçok unsuru baz almaktadır. Google'ın önem verdiği en önemli kriterlerden biri de özgün içeriklerdir.

   Sayfa içerisinde sadece görsel paylaşımı yapmak, rakipleriniz arasından sıyrılıp üst sıralara yerleşmenizi zorlaştıracaktır. Görsellerin yanı sıra içeriklerinize özgün ve benzersiz makaleler eklemek, Google'ın web sitenize daha pozitif yaklaşmasını sağlayacak ve sıralamanızı yukarı taşımanıza yardımcı olacaktır.

   Ayrıca görsellerinizin boyut açısından optimize edilmiş olması, birbirinden farklı başlık ve alt metin içermesi bu noktada dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli konulardır.

   Mustafa DURNA
   Mustafa Durna

   31 Mayıs 2018, 10:13

   1

   Sayfalar için en önemli kriter içeriktir ve bu içerik özgün kaliteli olmadığı sürece yol kat etmeniz zor olacaktır. Yazı paylaşmadan, sadece fotoğraf index alır ve sıralamaya girebilir ama sizi tatmin edecek sıralama olamaz. Ayrıca bir zamandan sonra Katma Değeri Düşük Sayfalar adı altında cezai işlem görebilir ve arama sonuçlarından tam anlamıyla kaybolur. Bu sebeple sayfa yapınızı içerik ile zenginleştirmeniz gerekiyor.

  Cevapla

  Sadece Fotoğraf İle Sıralama Sorusunu Cevapla