SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Sadece Fotoğraf İle Sıralama

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
3 sene önce 765 Görüntülenme

Bir Web site’de sadece fotoğraf paylaşarak, herhangi bir başlık veya yazı paylaşmadan sadece fotoğraf paylaşarak indexleme ve sıralamaya girme olur mu?

Sadece Fotoğraf İle Sıralama için Yanıtlar

 • Berin Sur
  Berin Sur 28 Mayıs 2021, 16:21

  Merhaba,

  Google, arama sonucu sıralamalarında birçok unsuru baz almaktadır. Google’ın önem verdiği en önemli kriterlerden biri de özgün içeriklerdir.

  Sayfa içerisinde sadece görsel paylaşımı yapmak, rakipleriniz arasından sıyrılıp üst sıralara yerleşmenizi zorlaştıracaktır. Görsellerin yanı sıra içeriklerinize özgün ve benzersiz makaleler eklemek, Google’ın web sitenize daha pozitif yaklaşmasını sağlayacak ve sıralamanızı yukarı taşımanıza yardımcı olacaktır.

  Ayrıca görsellerinizin boyut açısından optimize edilmiş olması, birbirinden farklı başlık ve alt metin içermesi bu noktada dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli konulardır.

 • Mustafa DURNA
  Mustafa Durna 31 Mayıs 2018, 10:13

  Sayfalar için en önemli kriter içeriktir ve bu içerik özgün kaliteli olmadığı sürece yol kat etmeniz zor olacaktır. Yazı paylaşmadan, sadece fotoğraf index alır ve sıralamaya girebilir ama sizi tatmin edecek sıralama olamaz. Ayrıca bir zamandan sonra Katma Değeri Düşük Sayfalar adı altında cezai işlem görebilir ve arama sonuçlarından tam anlamıyla kaybolur. Bu sebeple sayfa yapınızı içerik ile zenginleştirmeniz gerekiyor.

Cevapla

Sadece Fotoğraf İle Sıralama Sorusunu Cevapla

Sadece Fotoğraf İle Sıralama ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla