Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1447 Görüntülenme

Ne yapmam gerekir bu konuda? Paylaştığınız tüm SEO derslerini uyguladım, neyi yanlış yapıyorum ne yapsam ilk 3 sırada olurum 1 aydır her gün en az bir yazı paylaşıyorum uzun ve özgün fakat herhangi bir sonuç elde edemiyorum.

 • 1
 • 1
 • Paylaştığım İçeriklerinin İlk 3 Sırada Olması için Yanıtlar

   admin
   Admin

   13 Haziran 2014, 07:17

   1

   İmlemeleri manuel olarak tüm sosyal mecralarda 10 dakikanızı ayırarak yapabilirsiniz. İmleme siteleri ve sistemleri Penguin 4.0 algoritması ile sona erdi.

   Emre Kidir
   Emre Kidir

   12 Haziran 2014, 19:44

   1

   Bazı sitelerde yüzlerce sosyal medya sitesinde otomatik imle yapan eklentiler satılıyor bunlar yararlı mıdır?

   Peki kimsenin takip etmediği hesaplardan yapılsa bu imlemeler yine yararı olur mu

   admin
   Admin

   12 Haziran 2014, 18:07

   1

   Bu konuda sizlere daha önce de "sabırlı" olmanızı ve bu şekilde davranmanızı söylemiştik. Google her zaman yeni sitelere temkinli yaklaşır. Site içeriğiniz ne kadar kaliteli ve özgün olsa dahi bu konuda siteniz bir yerlere gelene kadar Google sitenize dikkatli bakar ve inceler. Siteniz ile ilgili gelişmeleri doğru düzgün bir yapı oluşturduktan sonra almaya başlarsınız.

   Bu konuda her yeni yazdığınız yazıyı tüm sosyal medya mecralarında paylaşın. Sitenizdeki backlinklerin büyük bir kısmını sosyal medyadan sağlayın. Her yeni yazınız için tüm sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yapın. Bir süre sonra sitenizde oturmalar başlayacaktır.

   Ayrıca şunu da unutmayın, rekabeti yüksek anahtar kelimelerde çıkmayı hedeflemek siteniz için sağlıklı bir durum değildir. Bunun için anahtar kelimelerinizle ilgili doğru seçimler ve rekabet ölçümü yapmalısınız.

  Cevapla

  Paylaştığım İçeriklerinin İlk 3 Sırada Olması Sorusunu Cevapla