Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

10 sene önce  |  1269 Görüntülenme

Merhaba son güncelleme ile paravan sitelerin öneminin arttığını ancak burada özgün içerikler paylaşmamız gerektiğini belirtmişsiniz. Ben paravan sitelerden en fazla nasıl verim alacağımız anlamadım.
Örnek olarak lastiklerle ilgili bir site yaptığımızı düşürsek. Bir çok alt sayfada olacaktır. Kış lastiği yaz lastiği 4 mevsim gibi. Bizim burada paravan sitede hazırladığımız özgün kış lastiği makalesinin sonunda mı kendi sitemizde ki kış lastiği makalesine yönlendirmemiz gerekiyor. Hep böyle makalelerimiz paravanda ki makalelerle destekleyecek miyiz? Yoksa sitenin sadece anasayfasından kendi sitemize link mi vermemiz gerekiyor? Bu konuda örnek bir çalışmada verirseniz seviniriz. ..

 • 1
 • 1
 • Paravan Sitelerin Düzeni Nasıl Olmalıdır? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   26 Mayıs 2014, 20:57

   1

   SEO çalışması yapacağınız anahtar kelimelerde farklı sayfalara çalışma yapmak, her farklı anahtar kelime için ayrı bir sayfa oluşturmak SEO açısından olumlu olarak geri dönüş sağlamaktadır. Paravan bloglarda ise bu çalışmaları ve işlemleri tamamen yürütmeniz paravan bloglar için yapılacak çalışmalara direkt olarak bağlı ve sürdürülebilir içerikte olmaktadır.

   Daha düzgün ve kaliteli bir SEO yapabilmek için paravan blogların sayısı yada içeriği değil, o içeriklerin kalitesi ve sitenin ihtiyacı olduğu türden yönlendirilen backlinklerdir.

  Cevapla

  Paravan Sitelerin Düzeni Nasıl Olmalıdır? Sorusunu Cevapla