Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1486 Görüntülenme

Şimdiden vereceğiniz cevap için sonsuz teşekkürler.

Öncelikle benim ana sitemin sektöründen kendime 4 tane domain aldım. Bu domainlere WordPress kurdum. Kendimce iç SEO ayarlarını yaptım. 1 aydır her gün ayrı ayrı 3 er tane özgün konu giriyorum. Hiçbir link çıkışı yapmadım.

Şimdi artık link çıkışı yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Ama kritik nokta ise ana siteme nasıl link çıkışı yapmam gerektiği. Footer link kesinlikle vermeyeceğim onu biliyorum.

Paravan sitelere bundan sonraki gireceğim özgün yazılarda ana sitemin konularına mı link vermeliyim ayrı ayrı, yoksa ana sitenin ana kelimelerinde anasayfaya mı vermeliyim? Hangisini yaparsam çok daha verimli olur?

Sanırım bu soru da birçok yeni olan herkese faydalı olur.

 • 1
 • 1
 • Paravan Bloglardan Link Çıkışları Nasıl Formatta Olmalı? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   29 Ağustos 2014, 21:41

   1

   Güzel bir soru sormuş ve siteniz için doğru bir çalışma yapmışsınız. Bu çalışmalarda paravan bloglarınıza öncelikle SEO çalışması yapmalısınız. Paravan bloglarınızda SEO etkileşimi başladıktan sonra sitenizin farklı kategorileri, sayfaları ve anasayfasına farklı anahtar kelimelerle çalışma yapmalısınız.

   Footer, sidebar yada direkt menü içerisinden link çıkışı asla yapmamalı, tüm link çıkışlarını makale içlerinden yapmalısınız. Sayfa puanını yükseltmek için paravan bloglara SEO yapmayı devam ettirirken ana siteniz için de farklı sitelerden tanıtım yazısı almalı ve anahtar kelime tepkilerini takip etmelisiniz.

   Takip edilen sitenin size katkısı çok daha faydası olacaktır.

  Cevapla

  Paravan Bloglardan Link Çıkışları Nasıl Formatta Olmalı? Sorusunu Cevapla