Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1619 Görüntülenme

Web sitemi anahtar kelimelerde yükseltmek için 20 adet blog açtım. Bu blogların hepsine günde 2 blog olmak üzere düzenli 150 200 kelimelik makale ve bu makalelerden cümlelerde geçen anahtar kelimelerime link veriyorum.

Bu makaleleri de imleme yapmak istiyorum. Tüm blogları bu şekilde güçlendirip web siteme linkler vermek istiyorum. Mantıklı mı? Olumlu olur mu? Ayrıca bu blogların hepsine backlink paketlerinden uygun kaliteli olanları alıyorum. Web siteme de özel olarak PageRank değeri yüksek değerli sitelerden kendi sektörümle ilgili linkler alıyorum. Footer imleme şeklinde bu çalışma mantıklı mıdır?

 • 1
 • 1
 • Paravan Bloglar İçin Özel SEO Çalışması Nasıl Yapılmalıdır? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   10 Temmuz 2014, 18:31

   1

   Ana sitenizi istediğiniz anahtar kelimelerde yükseltmek için LinkWheel kurallarına uygun ve birbiri için desteklenecek güzel bir strateji uygulamışsınız. Makalelerin de özgün olduğunu düşünürsek anahtar kelime çalışmalarında ana sitenizi güzel bir şekilde destekleyecektir.

   Yalnız burada yanlış bir ilerleme söz konusu. İmleme ve SEO paketi olarak adlandırılan hizmetler Google tarafından çok sevilmemektedir. Özellikle imleme konusu ise Penguin algoritmasından sonra tamamen bitmiştir. SEO paketi olarak belirlenen çalışmalar da düzensiz olacağından dolayı sitenize etik olmayan çalışmaların olduğu bariz belli olacaktır.

   Ayrıca Panda 4.0 algoritmasından sonra da footer ve sidebar backlinkler etik karşılanmamaktadır. Sizin çalışma stratejiniz tamamen bloglar ve sosyal medya hesapları olmalıdır. Ayrıca farklı siteler içerisinden de tanıtım yazısı almanız sitenizin sağlığı açısından iyi olacaktır.

  Cevapla

  Paravan Bloglar İçin Özel SEO Çalışması Nasıl Yapılmalıdır? Sorusunu Cevapla