SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Paravan Blog Hakkında

0
Berat Bozkurt
Berat Bozkurt
Mikro Site 5 sene önce 1302 Görüntülenme

Merhabalar, paravan blog açmak istiyorum ama 4-5 sektöre ait sitem var ve ileride de sektörü genişleteceğim. 5 tane paravan için blog açmayı düşünüyorum. Bu blogların isimlerini kişisel bir site gibi açsam nasıl olur? İlla sektöre göre mi bloglar açayım ? Bir de hala pagerank değerler önemli mi? 3 yıl önce 2 sitem var ve biri pagerank değeri 2 olmuş. Bu pagerank hala önemli mi? Yani hala etkili mi ?

Teşekkürler, Hayırlı Günler!

Paravan Blog Hakkında için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 28 Mart 2015, 12:14

  Merhaba,

  Paravan blog isimlerini sektörle alakalı bir isim ile açıp sektör ile alakalı bilgiler verirseniz paravan bloglar ile ana domaine link verildiği zaman aynı sektöre ait bir siteden link alındığı için size fayda sağlayacaktır. Blog isimlerini kişisel bir site gibi açıp içeriklerinizi sektör ile alakalı konulardan seçerseniz yine faydası olur. Google’nin dikkat ettiği nokta domain isimlerinden ziyade içeriklerdir.

  Pagerank konusuna gelirsek, pagerank değerleri artık güncellenmemekte ve hiç bir öneme sahip olmamaktadırlar. SEO için backlink alacağınız sitelerin trustrank değerlerine bakabilirsiniz.

Cevapla

Paravan Blog Hakkında Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla