Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

5 sene önce  |  2318 Görüntülenme

benim bir oyun sitem var ve web sitesine yüklediğim oyunların sayfaları güçsüz kalıyor. Bu sayfalar sıralamada yükselmiyor geride kalıyor buda web sitesinin trafiğinin artmasına engel oluyor. Kategorilerde de aynı şekilde sıralamada çok geride, bunun için site içi ve site dışı SEO faktörleri olarak neler yapabilirim?

 • 1
 • 1
 • Oyun Sitesi Oyunlarım Ve Kategorilerim Güçsüz için Yanıtlar

   Seo Hocası
   Seo Hocası

   30 Mart 2020, 18:25

   1

   Thin content olarak tabir ettiğimiz zayıf içerikli sayfalarınız bulunuyor. Zayıf içerik, kullanıcıya katma değeri az olan veya hiç olmayan sayfalar olarak tanımlanmaktadır. Kopya içerikler, kısa içerikler zayıf içerik türüne örnektir. Panda ve Hummengbird güncellemeleri ile Google içerikte kaliteyi daha fazla ölçmeye başlamıştır.

   Google, web sitenizde spam seviyesinde zayıf içerik tespit ettiği zaman ceza verebilir. Bu cezalardan birisi de De-Index cezasıdır. Search Console üzerinden size mesaj gönderilmesiyle beraber indexlerinizde ve trafiğiniz sorun olduğunu görürsünüz. Ayrıca zayıf içerikleri taramak için bütçe harcayan Google kaliteli içeriklerinizi taramadığı takdirde sorun yaşarsınız.

   Burada sayfalarınızın içeriğini zenginleştirme yoluna gitmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer bu işlemi gerçekleştiremiyorsanız en alakalı sayfaya yönlendirme işlemi gerçekleştirmelisiniz.

  Cevapla

  Oyun Sitesi Oyunlarım Ve Kategorilerim Güçsüz Sorusunu Cevapla