Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1222 Görüntülenme

Neden SEO çalışması yaptırmalıyım sorusu için henüz net bir cevap bulamadım. Bana ne gibi faydaları olacak ve SEO çalışması yaptırdığım zaman bu yatırımın karşılığını net olarak alabilecek miyim?

 • 1
 • 1
 • Neden SEO Yaptırmalıyım? için Yanıtlar

   Erhan Kolci
   Erhan Kolci

   23 Ekim 2015, 08:55

   1

   Merhabalar Tekin Bey;

   SEO, sektörel kelimelerde sitenize yönelik daha fazla ziyaretçi ve müşteri elde etmenizi sağlamak için üst sıralarda yer alma hedefinizde en yenilikçi dijital pazarlama stratejisidir. SEO çalışmalarında maliyetlerin düşük, ticari geri dönüşün en yüksek olması en büyük avantajıdır. Tabi bu denli yüksek ticari geri dönüş için SEO çalışmaları olmazsa olmazlar listesinin en başında yer almalıdır.

   Google'da üst sıralarda yer almanız kullanıcı nezdinde otoriter, güvenilir ve kaliteli bir site imajını oluşturur. Dolayısı ile "Neden SEO Yaptırmalıyım?" sorusunun cevabı burada devreye girmektedir. SEO çalışmaları sitenize marka prestiji, marka bilinirliği, düşük maliyetlerle yüksek kazançlar elde etmeyi, markanızın daha fazla platformlarda tanıtılması katkısını sağlayacaktır. Ayrıca en büyük artı olarak üst sıralarda yer almanızla birlikte diğer reklam maliyetlerinizi ortadan kaldırmayı sağlamaktadır. Siteniz için tüm bu avantajlara sahip olmak için sitenize SEO çalışmaları yaptırmalısınız.

   SEO çalışmalarında net bir süre belirlemek doğru olmasa da tabi ki tahmini olarak bir süre belirtilebilir. SEO çalışmalarının verimliliğini anahtar kelime rekabeti, rakiplerin çalışma temposu, site içi SEO'ya uygun yapı olup olmadığı gibi kriterler etkilemektedir.

   Bunun için SEO Hocası olarak site dışı backlink çalışmalarından önce sitenizi, anahtar kelimelerinizi, sektörünüzü ve rakiplerinizi yaklaşık 100 SEO kriterini baz alarak derinlemesine analiz ediyoruz. Bu analiz sonrasında sitenizin rakiplere göre eksik yönlerini, rakiplerin yaptığı çalışmaları titizlikle analiz ederek bu hataların giderilmesini sağlamaktayız. Analiz sürecinden sonra tamamen sitenize özel bir çalışma planı oluşturup çalışmalara start vermekteyiz. Çalışmalarımızda en iyi verimi maksimum 2-4 ay içerisinde elde ederek sitenizin emin adımlarla sıralamalarda yükselmesini garanti vermekteyiz. Sıralamalarda yükseldikçe SEO çalışmalarının karşılığını net olarak almaya başlayacaksınız.

   Daha detaylı bilgiler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
   https://www.seohocasi.com/seo-calismasinin-onemi/

  Cevapla

  Neden SEO Yaptırmalıyım? Sorusunu Cevapla