Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1667 Görüntülenme

Blogger vs gibi bedava site imkanı sunan sitelerden site açıp, burada kendi sitemdeki paylaştıklarımı paylaşarak imleme yapsam yararı olur mu? Bu bloglarda nasıl bir çalışma yapmam gerekir? Hergün kopya içerik paylaşıp bir süre sonra siteme link versem olur mu?

 • 1
 • 1
 • Nasıl Bir Paravan Blog Sistemi Oluşturmalıyım? için Yanıtlar

   Berin Sur
   Berin Sur

   3 Haziran 2021, 14:22

   1

   Merhaba,

   Paravan bloglar, ana domainimize backlink vermek amacıyla kurulmuş olup, kesinlikle kopya içerik içermemelidir.
   Tüm içerikler ana domainden ve diğer paravan blog sitelerinden farklı ve özgün olmalıdır.

   Google, kopya içerikli web sitelerle karşılaştığı an siteyi cezalandırır ve kopya içerikli siteden gelen backlinki, zararlı backlink ve spam olarak değerlendirir.

   Bu da SEO puanımızı önemli ölçüde olumsuz yönde etkiler ve amacımızın aksine arama sıralamalarında bulunduğumuz konumu yükseltmek yerine düşürebilir.

   admin
   Admin

   14 Haziran 2014, 11:23

   1

   Paravan blog sistemi sitenize destek vermesi açısından kurulmuş sistemlerdir. Bu siteler içerisinde ne kadar özen gösterirseniz, siteniz için paylaşılan yazılar farklı, paravan blogların tümünde paylaşılan yazılar farklı olup sitenize backlink çıkışı sağlarsa bu işlem çok daha sağlıklı ve doğru bir yöntem olmaktadır.

   Sitenizdeki LinkWheel aracılığı sitenizin sağlığına büyük ölçüde işlem gösterecek, devamında da sitenizin sağlığı en üst düzeylere çıkacaktır. Sitenizdeki var olan yazıları paylaşmak yerine paravan bloglarınız için farklı bir makale oluşturursanız sitenizin kalitesi daha üst seviyelere çıkacaktır.

  Cevapla

  Nasıl Bir Paravan Blog Sistemi Oluşturmalıyım? Sorusunu Cevapla