Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1305 Görüntülenme

yabancı kaynaklarda Google botların link wheel'i kolayca tespit edip siteye penalty verdiği yönünde ifadelerle karşılaştım. Web 2.0 bloglardan oluşan 10 tane blog ile oluşturulmuş bir link wheel siteme ceza getirir mi

 • 1
 • 1
 • Link Wheel Kullanımı Nasıldır ve Nasıl Olmalıdır? için Yanıtlar

   Berin Sur
   Berin Sur

   5 Mayıs 2021, 13:31

   1

   Merhaba,
   Genelde insanlar, SEO çalışmaları için link wheel kullanmanın yasal olmadığı konusunda yanlış bir anlayışa sahiptirler. Ancak link çeşitliliğiniz varsa ve bloglarda kaliteli içerik üretiyorsanız, yanlış bilinenin aksine tamamen faydalı ve yasaldır.

   Bununla birlikte, yanlış veya yinelenen içerik kullanıyorsanız, yasadışı kabul edilecek ve siteniz robot tarafından cezalandırılacaktır. Bu nedenle "black hat" olarak kabul edilmektedir. Ayrıca, muhtemelen istenmeyen posta gönderileceği için de herhangi bir otomatik link wheel hizmeti kullanmamanızı tavsiye ederiz.

   Ayrıca:
   - Yalnızca yüksek kaliteli içerik kullanın.
   - Otomasyon kullanmayın.
   - Çeşitlendirilmiş anahtar kelimeler kullanın ve benzer veya alakalı anahtar kelimelerle karıştırın.
   - Bağlantı metninde tam anahtar sözcükler kullanmaktan kaçının.
   - Sınırlı ve kaliteli bağlantılar oluşturun. Çok fazla bağlantı oluşturmaktan kaçının.
   - Sosyal medya platformunu bu çalışmada kullanın.

   admin
   Admin

   12 Ocak 2015, 19:31

   1

   Öncelikle LinkWheel hakkında bilgi verelim. LinkWheel adından da anlaşılacağı gibi bağlantılar üzerine kurulu bir ağdır. Bu bağlantı ağları ne kadar özgün olursa o kadar faydasını görürsünüz. Doğal olarak link ağında alacağınız backlinklerin ve kullandığınız içeriğin kalitesi kadar siteniz değer görecektir.

   LinkWheel nasıl olmalıdır diye bir soru soracak olursanız en doğal paylaşımları, en doğru kaynaklarla göstererek bir bağlantı ağı kurmak olmalıdır. Doğru bir şekilde kurulan link ağının hiçbir zaman zararı olmayacaktır.

  Cevapla

  Link Wheel Kullanımı Nasıldır ve Nasıl Olmalıdır? Sorusunu Cevapla