SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

SEO Sorunuzu Sorun Uzmanlarımız Yanıtlasın

Soru Sorun

Jimdo için SEO Çalışmaları Etkisi Ne Olur?

Ali Aktan
Ali Aktan
---- 3 sene önce 23 Görüntülenme

Merhaba, Jimdo kullanıyorum ve yüksek reyting hedefliyorum ancak yolun yarısına geldiğimde Jimdo’nun yetersiz kalacağı konusunda endişelerim var. SEO konusunda Google; WordPress, Joomla vb. ya olduğu kadar Jimdo konusunda da cömert olacak mıdır? İyi bir içerik ve kurgu ile Jimdo ile başarıyı yakalamam mümkün mü?

Teşekkürler.

SEO Hocası Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Jimdo için SEO Çalışmaları Etkisi Ne Olur? için Yanıtlar

 • admin
  Admin 2 Eylül 2014, 18:53

  Merhabalar,

  Jimdo sitesi her geçen gün kendini geliştirmekte olan Almanya patentli bir yazılımdır. Jimdo’yu WordPress yada Joomla gibi sitelerle kıyaslamak pek doğru olmaz. SEO konusunda destek sağlayan stratejileri içerisinde barındırıyor olabilir fakat eklenti, düzenleme, içeriksel yazılım ve tema konusunda pek destekleyici yapısı olmayabilir.

  Bildiğiniz üzere bir yazılım Google’a ne kadar içeriksel ve mantıksal olarak yakın olursa SEO:http://www.SEOhocasi.com/ stratejileri konusunda da bir o kadar faydalı olacaktır. SEO çalışmalarıyla ilgili sitenizde herhangi bir hitten dolayı sorun olacağını düşünmüyorum fakat sadece tema kullanıp kendi hostinginizde barındıracaksanız tema yada yazılım kaynaklı herhangi bir sorun olacağını da düşünmüyoruz.

  Ücretsiz olarak açıp yüksek hit hedefliyorsanız burada Jimdo yetersiz kalabilir.

Jimdo için SEO Çalışmaları Etkisi Ne Olur? Sorusunu Cevapla

X