SEO Hocası'na Sor

İstediğim Kelimelerde Yükselebilme

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Google Sıralama Değişimleri 6 sene önce 828 Görüntülenme

Öncelikler merhabalar kolay gelsin…

Hiç uzatmadan pvp oyunları sitemin pvp serverler, metin2 pvp serverler, metin2 pvp kelimelerinde nasıl yükleselebileceğini sormak istiyorum…

Sitem hemen hemen 1’aya yakındır aktif fakat daha bu kelimelerde ilk 500 e bile giremedi. Cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler.

İstediğim Kelimelerde Yükselebilme için Yanıtlar

 • admin
  Admin 14 Temmuz 2014, 12:51

  Merhabalar,

  4 Aylık SEO çalışması yeni siteler veya anahtar kelime rekabeti düşük siteler için önerdiğimiz bir çalışmadır. Firma prosedürlerimiz gereğince sayfa yada sıra garantisini sizlere sunmamaktayız.

  4 Ayın sonunda başlangıçtan çok daha iyi sıralamalarda olacağınızın garantisini vermekteyiz.

 • Fatih
  Fatih 14 Temmuz 2014, 01:15

  4 ay sonunda ilk sıralarda çıkma garantisi var mi?

 • admin
  Admin 13 Temmuz 2014, 13:11

  Merhabalar,

  Bu konuda sitenizin detaylı bir şekilde kontrolü yapılarak ilerleme sağlayabilecek anahtar kelimelerde kontrolünün yapılması gereklidir. Anahtar kelimelerde ilk 500 sıraya girememenizin sebebinde ise farklı bir konu yatabilir. Bu anahtar kelimelerin güncellenmesi ve sıralamaya konusunda ya SEO bilgisine sahip olmanız yada bir uzmandan destek almanız gereklidir.

  Bu konuda da sizlere başlangıç olması ve SEO konusunda bir temel çalışma olan 4 Aylık SEO hizmetini önermekteyiz. 4 Aylık SEO hizmetine ise http://www.SEOhocasi.com/4aylikSEO/ adresinden ulaşabilirsiniz…

Cevapla

İstediğim Kelimelerde Yükselebilme Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla