SEO Hocası'na Sor

İstediğim Anahtar Kelimede Neden Görünmüyorum?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Google Sıra Değişimi 3 sene önce 1171 Görüntülenme

ben bir tanıdığıma wix alt yapılı bir web sitesi yaptım. Bu web sitesi bulunduğu lokasyonda ve çeşitli anahtar kelimelerde oldukça olumlu sonuçlar almaktayız. sizlerden de aldığım bilgiler sayesinde gerçekleştirdiğim seo kurallarına uyarak tüm içerikleri güncel tuttum. İstediğim anahtar kelime site içinde güncelleme yada içerik ekleme yaptığımda Google sıralamalarında kısa süreli çıkıyor ve sonra sıralamaya girmiyor bile. Bu anahtar kelime ile çok alakasız web siteleri var ama benim yaptığımın görünmemesi çok düşündürücü gelmekte. ne yaptıysam bir sonuç alamadım lütfen bana yardım edin.

çıkmayan anahtar kelime: masaj salonları
Olumlu sonuç aldığımız anahtar kelimeler: masaj fırsatları, anadolu yakası masaj salonları, ataşehir masaj salonları gibi.
Web sitesi: Huzurspa

İstediğim Anahtar Kelimede Neden Görünmüyorum? için Yanıtlar

  • Mustafa Durna
    Mustafa Durna 14 Ocak 2018, 14:54

    şu açıdan düşünmelisiniz jenerik kelimeler genelde rekabeti zor kelimelerdir ama belirtmiş olduğunuz long tail kelimeler yani anadolu yakası masaj salonları ise jeneriklere göre daha kolay sıralamada yer alabilir. Kısa sürede çıkmasının ve daha sonra sıralamada olmasının sebepleri index aldığı vakit dalgalanmalardan dolayı oluşur.

    Jenerik kelimelerinize daha çok çalışmalar yaparak sitenizi güncel tutmalısınız.

Cevapla

İstediğim Anahtar Kelimede Neden Görünmüyorum? Sorusunu Cevapla

İstediğim Anahtar Kelimede Neden Görünmüyorum? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla