Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

6 sene önce  |  1997 Görüntülenme

ben bir tanıdığıma wix alt yapılı bir web sitesi yaptım. Bu web sitesi bulunduğu lokasyonda ve çeşitli anahtar kelimelerde oldukça olumlu sonuçlar almaktayız. sizlerden de aldığım bilgiler sayesinde gerçekleştirdiğim seo kurallarına uyarak tüm içerikleri güncel tuttum. İstediğim anahtar kelime site içinde güncelleme yada içerik ekleme yaptığımda Google sıralamalarında kısa süreli çıkıyor ve sonra sıralamaya girmiyor bile. Bu anahtar kelime ile çok alakasız web siteleri var ama benim yaptığımın görünmemesi çok düşündürücü gelmekte. ne yaptıysam bir sonuç alamadım lütfen bana yardım edin.

çıkmayan anahtar kelime: masaj salonları
Olumlu sonuç aldığımız anahtar kelimeler: masaj fırsatları, anadolu yakası masaj salonları, ataşehir masaj salonları gibi.

 • 1
 • 1
 • Jenerik Kelimede Neden Görünmüyorum? için Yanıtlar

   Mustafa Durna
   Mustafa Durna

   14 Ocak 2018, 14:54

   1

   şu açıdan düşünmelisiniz jenerik kelimeler genelde rekabeti zor kelimelerdir ama belirtmiş olduğunuz long tail kelimeler yani anadolu yakası masaj salonları ise jeneriklere göre daha kolay sıralamada yer alabilir. Kısa sürede çıkmasının ve daha sonra sıralamada olmasının sebepleri index aldığı vakit dalgalanmalardan dolayı oluşur.

   Jenerik kelimelerinize daha çok çalışmalar yaparak sitenizi güncel tutmalısınız.

  Cevapla

  Jenerik Kelimede Neden Görünmüyorum? Sorusunu Cevapla