SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

İngilizce Sitelere SEO Nasıl Yapılır?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
7 sene önce 1309 Görüntülenme

Kolay gelsin. Bayan üzerine bir site açmak istiyorum. Türkçe site için ayırdığım bütçem 500TL bu paranın içinde SEO Hocası SEO Danışmanlığı paketinde bulunmakta. Fakat kafamı kurcalayan bir kaç adet soru var.

Bu bütçeye İngilizce makale yazdırıp İngilizce bir site açsam hit ve getiri bakımından Türkçe oranla daha iyi olacağını düşündüm. Fakat İngilizce bir siteye nasıl SEO yapılır hiçbir fikrim yok. İngilizce SEO konusunda güvenebileceğim bir firma yok. Acaba SEO Hocasının İngilizce siteler için uyguladığı SEO paketi var mı? Varsa ücreti ne kadar? Eğer yoksa İngilizce siteler için SEO yöntemlerini anlatır mısınız

İngilizce Sitelere SEO Nasıl Yapılır? için Yanıtlar

  • admin
    Admin 26 Ağustos 2014, 19:44

    SEO Hocası tarafından İngilizce siteler için SEO hizmeti yapılmaktadır fakat bu hizmet sadece Aylık SEO’danışmanlığı hizmetinde bulunmakta, normal fiyatların 2 katı fazla ücretle fiyatlandırılmaktadır. Bu konuda tarafınızdan yapılabilecek SEO çalışması ise daha çok kaynak araştırması yapıp doğru bir şekilde içerikleri kurgulamaktır. Doğru bir şekilde kurgulanan içeriklerde İngilizce desteği de mantık olarak yabancı forum sitelerinde devam ettirilmekte ve sürdürülmektedir.

Cevapla

İngilizce Sitelere SEO Nasıl Yapılır? Sorusunu Cevapla

İngilizce Sitelere SEO Nasıl Yapılır? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla