Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1195 Görüntülenme

İlan sitemiz mevcut. Bir çok kategori ve içerik mevcut. Sormak istediğim; Meta ayarlarını otomatik olarak mı atayalım yoksa manuel mi girelim? Mesela ilan eklenirken bizim belirlediğimiz meta ayarlarına göre atanıyor. Böylemi yapalım yoksa direkt ilanı ekleyen kişinin açıklamasını mı oraya ekleyelim.

 • 1
 • 1
 • İlan Sitelerinde Meta Ayarları Nasıl Olmalı? için Yanıtlar

   Roman Adamita
   Roman Adamita

   13 Ağustos 2015, 07:33

   1

   Merhabalar Metin Bey;

   İlan sitenizdeki kategorilerinizin SEO açısından daha uyumlu olması açısından hepsine özel başlık ve açıklama eklemelisiniz. Yani hepsini benzersiz içerikle beslerseniz o kategorilerinizin Google'da üst sıralarda çıkması kolaylaşacaktır. Özellikle Google'ın en son güncellemesine dikkat ederseniz, birçok website site içi hataları yüzünden sıralamalardan kayboldu. Dolayısıyla site içi SEO'ya önem vermeniz gerekmektedir.

   İlanların meta ayalarına gelecek olursak, hepsine tek tek açıklama girmeniz neredeyse imkansız, hatta sahibinden gibi ilan siteniz varsa bu tamamen imkansız hale gelecektir. Bu yüzden kullanıcıların ne açıklama giriyorsa onun otomatik eklenmesini sağlabilirsiniz. İlan eklerken, kullanıcıların nasıl eklemesi gerektiğini bir bileşen içerisinde bilgi vererek de gerçekleştirebilirsiniz.

  Cevapla

  İlan Sitelerinde Meta Ayarları Nasıl Olmalı? Sorusunu Cevapla