SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Hızlı Indexleme Önerileri

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
3 sene önce 720 Görüntülenme

Futbol üzerine sitem var ve bu sitemde yeni maçların gol veya özet videolarını maksimum maç bitiminin ardından 20 dk sonra paylaşıyorum ama sadece kendi Facebook sayfamda paylaşmam dahilinde kullanıcılar buraya çıkıyor. Google’da 1. olmasa bile bu maç video mu nasıl daha kısa sürede üst sıralara çıkarabilirim?

Hızlı Indexleme Önerileri için Yanıtlar

 • Berin Sur
  Berin Sur 22 Nisan 2021, 12:19

  Merhaba,

  Bahsettiğiniz alanla ilgili içerik üreten ve domain otoritesi yüksek web siteler bulunduğundan, üst sıralara çıkmakta biraz zorlanabilirsiniz.

  Bunun için düzenli olarak, tool(araç) lardan yardım alarak web sitenizi taratmanızı ve çıkan sonuçlara göre optimize etmenizi öneririm.

  Ayrıca ilk sıraları domine eden web sitelerden farklı bir anahtar kelime çalışması yapmak, sizin için olumlu yönde bir strateji olabilir. Rakip sitelerin anahtar kelimelerini araştırıp, onlardan farklı olan ve özellikle uzun kuyruklu olan anahtar kelimelere yönelmeniz, sizin için avantaj oluşturabilecektir.

  Eğer reklama ayıracak bütçeniz bulunuyorsa, Google ADS üzerinden reklamlardan bir süreliğine yararlanıp, sitenizin ismini kullanıcılara duyurabilirsiniz.

Cevapla

Hızlı Indexleme Önerileri Sorusunu Cevapla

Hızlı Indexleme Önerileri ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla