SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

H Etiketleri Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

0
Erdal YetİŞ
Erdal YetİŞ
H Etiketleri 5 sene önce 619 Görüntülenme

İyi Günler;

Şimdiden soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Sitemin ana sayfasına h etiketleri koymak istiyorum. Sitemin ana sayfasına 1 tane h1 etiketi 4 h2 etiketi ve 4 tanede h3 etiketi koymak istiyorum bu doğru mudur? Sitemin ana sayfasında makaleler var h etiketini makalenin başlığına mı koymamız gerekiyor yoksa makalenin içinde geçen anahtar kelimeye mi h etiketi vermem gerekir? Makalenin başlığında ki anahtar kelimeye mi h etiketi vercez yoksa başlığın tamamına mı ?

H Etiketleri Kullanımı Nasıl Olmalıdır? için Yanıtlar

 • admin
  -2
  Admin 30 Temmuz 2014, 00:46

  Merhabalar,

  Heading etiketleri ile ilgili bilgi verelim öncelikle. Heading etiketleri sitede yada konuda içerik başlıkları ve bilgileri barındıran, bilgilerle de konularda net hakimiyet sağlayan ana ve temel başlıklardır. Bir makalede, içerikte, anlatımda ve site yapısında muhakkak ana ve temel konular vardır. Heading etiketleri ise önem sırasından doğru yukarıdan aşağıya olacak şekilde sayfada sıralanmalıdır.

  Ana sayfanızda kullanacağınız Heading etiketleri sadece yazı olmalıdır ve cümle içerisinde değil başlık niteliğinde geçmelidir. Heading ise anlattığımız üzere tam olarak konu başlığını hedef almaktadır.

Cevapla

H Etiketleri Kullanımı Nasıl Olmalıdır? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla