Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

10 sene önce  |  1696 Görüntülenme

30 gün önce bir domain regledim ve yaklaşık 25 gündür yayında. Yayında olmasına rağmen kendi adında dahi sitem arama sonuçlarında çıkmıyor ve sadece Internet Explorer'den domain adresimi yazarak siteye giriyorum. Sorun nerededir?

Harici olarak SEO konusunda bilgi sahibi olmayan siteler kendi adında nasıl çıkıyor? Ben sitemle ilgileniyorum fakat herhangi bir adım yada işlem göremedim bana bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 • 1
 • 1
 • Sıralamada Göremiyorum Ne Yapacağım? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   13 Mayıs 2014, 19:42

   1

   Merhabalar Erdoğan Bey,

   Vermiş olduğunuz 2 site de tarafımızca incelenmiştir. Yapılan incelemelerin sonucunda site içerisinde kullanılan kaynak kodlarında, site içi SEO hiyerarşisinde, kodsal yapılarda ve içeriklerde eski nesil kodlamalar, hatalı kod yapıları ve SEO unsurunu olumsuz etkileyen içerikler tespit edilmiştir.

   Site kodlama yapılarındaki hatalar düzenlendiği ve kodsal yapınız UTF-8 (BOM'suz) olarak çevrildiğinde var olan sorunlar düzelecektir.

   Ayrıca anahtar kelimelerde sitenizin çıkmamasının sebebi ise site içerisindeki manuel olarak yapılmış SPAM durumudur. Siteniz sağlık konusunda yetersizdir.

   Kodsal yapıları düzenleyin, hataları sitenizden arındırın, temiz ve güzel içerikleri sitenizde barındırın ayrıca kaliteli sitelerden alacağınız backlinkler ile sitenizi destekleyin.

   Sorun ortadan kalkacaktır.

  Cevapla

  Sıralamada Göremiyorum Ne Yapacağım? Sorusunu Cevapla