Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1395 Görüntülenme

1 aylık bir web sitem var ve hiti 50-200 arası değişiyor. Ancak hitin büyük bir çoğunluğu sosyal medya. Bir kısmı da direkt. Google'dan gelen hiti nasıl arttırabilirim?

 • 1
 • 1
 • Google Organik Aranma Hitleri Nasıl Arttırılır için Yanıtlar

   İsmail Sağdıç
   İsmail Sağdıç

   2 Mayıs 2021, 22:14

   1

   Merhabalar, aslında önerimiz birazcık genel olacak ama sitenize uygulamanız ile beraber organik trafiğinizde artış olacaktır. Öncelikle blog paylaşımlarınıza önem göstermenizi öneririz. Yapacağınız blog paylaşımları ile beraber anahtar kelimelerinizde artış olacaktır. Peki başlık nasıl bulabilirim? Belirlediğiniz anahtar kelimeler üzerine kullanıcıların en çok sorduğu sorular üzerine başlık üretimi yapabilirsiniz. Paylaştığınız blog içerikleri için Title ve Description ayarlamalarınızı anahtar kelimeleriniz ile optimizasyonlarını sağladığınız taktirde organik trafiğinizde artış sağlayabilirsiniz.

   Roman Adamita
   Roman Adamita

   5 Ekim 2015, 15:00

   1

   Merhabalar Cem Bey;

   Google'dan ziyaretçi alabilmek için öncelikle sitenize bir nevi çalışmalar uygulamalısınız. Gerek sitenizi faydalı içeriklerle aktif tutmanız, gerekse site dışında kaliteli referanslar edinmeniz gerekmektedir. İnsanlar sizin sitenizi ne kadar çok ziyaret ederse o kadar iyi başarı elde edersiniz. Örneğin siz sosyal medya'da aktifsiniz, bu SEO açısından önemli bir kriterdir. Ancak bununla bitmez elbette. Yapılacak daha birçok çalışmalar var. SEO Hocası blogumuzda bununla alakalı bir yazımız var; https://www.seohocasi.com/seo-ile-alakali-en-cok-merak-edilen-sorular/

   Ayrıca Soru Cevap bölümündeki soruları inceleyip daha birçok soruya yanıt bulabilirsiniz.

  Cevapla

  Google Organik Aranma Hitleri Nasıl Arttırılır Sorusunu Cevapla