Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

13 sene önce  |  1624 Görüntülenme

Öncelikle Google'ın yeni sistemi bir sürü yenilikler getirdi. Tabi genel anlamda aynı özgünlük, güncellik vs. Ama kafama takılan bir soru var? Bir çok dökümanda okuyorum(z) mesela bir konu üzerine odaklanmamız gerekiyor diye? Benim blog sitemde bazı kelimelerde birinci sıradaydım "emrecan smithy", "beta ritmin fethi indir" vb. Ancak artık bu kelimelerde bırakın ilk sayfada çıkmayı 2. sayfada bile yokum. Arada sırada etiket ekleyip konuları vs. güncelliyorum. ve bu kelimelerden güzel hit alırdım. Artık yok. ne yapacağız? tıkandım kaldım :S beynim durdu resmen. ve bir de hitlerim düşüyor 2-3 gün boyunca az hit seyiri ile devam ediyorum, diğer gün normal hitlere dönüyor. İndekslerim bir siliniyor, bir yükseliyor. saçma salak işler oluyor. İyice sinirlerimi bozdu bu iş. önerileriniz nelerdir?

 • 1
 • 1
 • Google Caffeine Sistemi için Yanıtlar

   DeltaTR
   Deltatr

   14 Ağustos 2010, 12:15

   1

   Hocam siteniz Google tarafından dikkat çekmiş bu dikkat pek olumlu gözükmesede olumlu hala çevirebilirsiniz. Konunuza hakim ve tanınan sitelerden backlink alıp biraz da özgün içerik girdiğin takdirde bu durum lehinize dönebilir.

   admin
   Admin

   13 Ağustos 2010, 22:20

   1

   Siteniz filtreye girmiş olabilir veya Google gözünde güven kaybediyor olabilir. Nitelikli ve otoriter sitelerden backlink alarak bu konudaki güveni az da olsa sağlamlaştırabilirsiniz. Site içi aşırıya kaçan SEO çalışmasını da optimize etmenizi öneririm. Bunun için https://www.seohocasi.com/seo-nedir/ Ücretsiz SEO analizi sayfasını kullanabilirsiniz.

  Cevapla

  Google Caffeine Sistemi Sorusunu Cevapla