SEO Hocası'na Sor

Google Caffeine Sistemi

Ayhanvatansever
Ayhanvatansever
Google Sıralama Değişimleri 10 sene önce 881 Görüntülenme

Merhabalar,

Öncelikle Google’ın yeni sistemi bir sürü yenilikler getirdi. Tabi genel anlamda aynı özgünlük, güncellik vs. ama kafama takılan bir soru var? Bir çok dökümanda okuyorum(z) mesela bir konu üzerine odaklanmamız gerekiyor diye? Benim blog sitemde bazı kelimelerde birinci sıradaydım “emrecan smithy”, “beta ritmin fethi indir” vb. ancak artık bu kelimelerde bırakın ilk sayfada çıkmayı 2. sayfada bile yokum. arada sırada etiket ekleyip konuları vs. güncelliyorum. ve bu kelimelerden güzel hit alırdım. artık yok. ne yapıcaz? tıkandım kaldım :S beynim durdu resmen. ve bir de hitlerim düşüyor 2-3 gün boyunca az hit seyiri ile devam ediyorum, diğer gün normal hitlere dönüyor. indekslerim bir siliniyor, bir yükseliyor. saçma salak işler oluyor. iyice sinirlerimi bozdu bu iş. önerileriniz nelerdir?

Google Caffeine Sistemi için Yanıtlar

  • DeltaTR
    Deltatr 14 Ağustos 2010, 12:15

    Hocam siteniz google tarafından dikkat çekmiş bu dikkat pek olumlu gözükmesede olumlu hala çevirebilirsiniz. Konunuza hakim ve tanınan sitelerden backlink alıp biraz da özgün içerik girdiğin takdirde bu durum lehinize dönebilir.

  • admin
    Admin 13 Ağustos 2010, 22:20

    Siteniz filtreye girmiş olabilir veya google gözünde güven kaybediyor olabilir. Nitelikli ve otoriter sitelerden backlink alarak bu konudaki güveni az da olsa sağlamlaştırabilirsiniz. Site içi aşırıya kaçan SEO çalışmasını da optimize etmenizi öneririm. Bunun için http://www.SEOhocasi.com/SEO/ Ücretsiz SEO analizi sayfasını kullanabilirsiniz.

Cevapla

Google Caffeine Sistemi Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla