Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1304 Görüntülenme

ben sitemi Google'da aradığımda çıkmıyor başka siteler çıkıyor. İnfo: şeklinde aradığımdada çıkmıyor. Sandbox yada ban kontrollerinde bulundum temiz çıkıyor. Eğer Sandbox girdi ise nasıl düzeltirim bunu sitem "crack, keygen" sitesi. Webmaster Manuel İşlemler kısmında

Katma değeri düşük olan veya hiç değer katmayan boş içerik
Bu sitenin büyük oranda, kullanıcılara sitede katma değeri sağlamayan düşük kaliteli veya zayıf içerikli sayfalar (boş satış ortağı sayfaları, basmakalıp siteler, köprü sayfaları, otomatik olarak oluşturulmuş veya kopyalanmış içerik) barındırdığı belirlendi.

Bu yazı yazıyor. Ben şimdi ne yapmam gerekir beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Benim ekmek teknem burası lütfen yardım.

 • 1
 • 1
 • Google Aramalarında Sitem Çımıyor, Ne Yapabilirim? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   24 Haziran 2015, 08:56

   1

   Merhabalar Mustafa Bey;

   Siteniz eğer birileri tarafından şikayet edildiyse ve uygunsuz içerikleriniz varsa Google tarafından banlanma olasılığınız yüksektir. Yukarıda belirttiğiniz gibi, eğer sitenizde "boş satış ortağı sayfaları, basmakalıp siteler, köprü sayfaları, otomatik olarak oluşturulmuş veya kopyalanmış içerik" varsa bunları kontrol edip, sorunları gidermelisiniz. Girdiğiniz sektör Google tarafından pek sevilmiyor olsa da bazı büyük siteler hala lider olarak gözükmektedir. Rakipleriniz kendi sitelerini nasıl yürütüyor, neleri paylaşıyor ve içeriklerin nasıl bir düzen içerisinde olduğunu analiz ederseniz, muhtemelen hatanızı bulmuş olacaksınız.

  Cevapla

  Google Aramalarında Sitem Çımıyor, Ne Yapabilirim? Sorusunu Cevapla