Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 yıl önce  |  1405 Görüntülenme

Biraz fazlasıyla sorum olacak! Birincisi Google'ın yeni güncellemesiyle 3 adet sitem spama girdi. 2 tanesi tam spam 1 taneside kalite düşük içerik, şimdi burada sormak istediğim şey; Bu kopya içerikten mı meydana geliyor ya da etiketlerden mi? Bunu anlamamız için neler yapmamız gerekiyor?

İkinci sorum da; Mesela etiketlerde tekrar örnek verecek olursam "Clash of Clans Hack, Clash of Clans Hack tools, Clash of Clans apk hack" vb. tarzında etiket yapıyorum bunlar tekrara giriyor mu? İçerikte en az ne kadar tekrar yapmamız lazım. Bunun için örnek bir makale gösterebilir misiniz? Önceden SEO hakkında bazı kitaplar satın almıştım, orada başlıkları "Clash of Clans Hack | Clash of Clans Cheats" tarzı yapın demişlerdi, ama şu güncellemede kopya içerikleri Google sevmiediğini görüyorum. Doğru mudur..? Sorulara bakıyorum, baya bi kişi tam spam olsun diğerleri olsun ceza yemekte ve coğalmakta. Bu cezayı yememek için ne gibi önlemler almalıyız, neler yapmalıyız, tarzında bi makale yazarsanız çok iyi olur. Yeni güncelleme çok büyük bi darbe getirdi insanlara,

Fazla backlink yapmamızın zararı var mı? Benim belirtmediğim bazı siteler benim sitemin linkini vermiş bunlardan sitemi nasıl arındırırım? Neler yapmam gerekiyor o indexleri sildirmem için?

Şimdiden çok teşekkürler.. SEO 2015 ve SEO Sorular ve Cevaplar kitabını aldım, herkese tavsiyemdir. Çok yararını gördüm güzel bilgiler veriyor.

  • 1
  • 1