Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1462 Görüntülenme

Merhaba kitaplarınızı okudum. notlarım tuttum ve çalışmaları düzenli olarak yaptım. sitem 9. sıraya kadar geldi ve bir hafta öncede 13. sıraya kadar geriledi acaba eksik ve hatalarım nelerdir. sitem e-imzasatis.com anahtar kelime e-imza. haftada 3 tane özgün içerik giriyorum, 5 sosyal paylaşım platformunda günlük birer tane paylaşım yapıyorum. 6-7 paravan sitem var ornekdomain.com şeklinde WordPress kurulu. Ayrıca eklediğim yeni konular indexledikten sonra 6-7 imeleme sitesinde imleme yaptırıyorum

yorumlarınızı bekliyorum
teşekkürler.

 • 1
 • 1
 • Eksiklerim nedir? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   14 Nisan 2014, 15:09

   1

   Merhabalar Fatih Bey.

   Sitenizi 1 - 2 dk arasında yüzeysel olarak kontrol edilmiştir. Sitenizde var olan ama olması gereken SEO kurallarında eksiklik bulunmaktadır. Title, description ve keywords'te usulsüzlük, hiyerarşik yapıda bozukluk ve içeriklerin anahtar kelime oranları ile ilgili olarak düzensizlik kısa bir süre içerisinde sitenizde görülmüştür.

   Title(Başlık) içerisinde sitenizde potansiyel kitleye hitap edebileceğiniz E-İmza konularını içeren ve hedef kitlenize ulaşabilecek güzel bir başlık eklemeli, description(açıklama metni) içerisinde ise bu hizmete ihtiyacı olan bireysel kitlenin sizi tercih etmesindeki ve bu konuda uygun olan reklam cümlesini, keywords(anahtar kelimeler) içerisinde ise hakim olunacak net ve anahtar konuları hedef almalısınız. Hiyerarşik yapıyı site içerisinde kurarak ve site içerisinde olan kodsal düzenlemeleri tamamladıktan sonra hem kullanıcıların hem de Google gözünde daha uygun ve kaliteli içeriğe sahip bir web sitesi oluşturabilirsiniz...

   Bu konular Uzmanından SEO ve Sorularla SEO kitaplarında bahsedilmiştir. Konuyla ilgili olarak sizlere tavsiye edebileceğimiz bir önerimiz var.

   Site içerisinde, site dışarısında, hakim olunacak kitlesel ve potansiyel müşteri konusunda, site içi hataların teşhisi ve düzeltilmesi konusunda siteniz ile ilgili detaylı rapor çıkarılmasını tavsiye etmekteyiz.

   Dilerseniz devamında Aylık SEO Danışmanlığı veya şuanda aktif kampanyalarımızdan biri olan SEO Danışmanlığı paketimizi tavsiye edebiliriz.

  Cevapla

  Eksiklerim nedir? Sorusunu Cevapla