Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 yıl önce  |  1603 Görüntülenme

Ana sitemizi yükseltmek için bir çok blog site açtık. Farklı blog sitelerinden ve her birine güncel yazılar giriyoruz. Ayda en az 3 kez olmak şartı ile, ve her 3 makaleden birinden ana sitemize anahtar kelimeden veya direkt domain olarak direkt link alıyoruz. Bu sistem gidişat doğru mudur? Çok fazla olmasa da aşırıya kaçmadan haber sitelerinden tanıtım yazısı da alıyoruz. Bu haber sitelerinden ise direkt anahtar kelimeden değil buraya tıklayınız şeklinde link alıyoruz.

Yakın zamanda 3 adet de domainli wp site açıp o sitelere link alacağız ve o sitelerden ana siteye yükleneceğiz. Bu gidişat doğru ve sağlam bir SEO stratejisi midir? Elbette yapılan tüm çalışmalar sosyal medyada etkin olarak paylaşıyoruz, ayrıca bloglara link kasıyoruz.

Birkaç yerde okuduğuma göre haber sitelerinden alınan tanıtım yazılarına da link kasma yapılabiliyormuş, bu doğru mudur, yapılabilir mi? Gittiğimiz yol doğru mudur?
Forum sitelerinden tanıtım yayınlamadık, bunu yapmalı mıyız? Her birinde farklı yazı olmak şartı ile buralara da link ekleyelim mi? Onedio diye bir site var orayı kullanalım mı? Cevap için şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar SEO aleminin en kral sitesi.

  • 1
  • 1