Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1132 Görüntülenme

Yeni bir site üzerinde SEO çalışması yapıyorum. Kitaplarda uygulamaların yanı sıra özel yazılım olduğumdan web yazılım firması ile iletişim halindeyim. Şu an sadece içerik giriyorum sadece. Acaba önce girmiş olduğum yazıların SEO 'suna başlamalı mıyım yoksa bir süre daha içerik girmem mi gerekir? Sizin gözünüzde şu an siteme SEO çalışması yapmam uygun olur mu?

 • 1
 • 1
 • Başlangıç Aşamasında Olan Bir Siteye SEO Nasıl Yapılır? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   24 Haziran 2015, 09:20

   1

   Ömer Bey

   Öncelikle teşekkür ederiz, Sizlere de Hayırlı Ramazanlar dileriz 🙂

   Sitenize içerik ekledikten sonra Sosyal Medya sitelerine (Google+, Facebook, Twitter..) paylaşıyorsanız ve oradan ziyaretçi alabiliyorsanız başarıyorsunuz demektir. Ancak eğer paylaşıp da ziyaretçi alamıyorsanız, içeriklerinizde veya eklemiş olduğunuz başlıkta kalite düşüklüğü var. Sadece içerik girip ilerlemeniz zaman alır, bu yüzden alakalı dış kaynakları kullanmanız SEO için oldukça önemlidir. Hele ki Başlangıç aşamasında olan bir website büyük rakipleri geçmek istiyorsa, en az rakipleri kadar strateji belirleyip çalışması gerekir.

   Ek olarak; İçerik paylaşırken anahtar kelime üzerinde ilerlemek istiyorsanız her anahtar kelimeyi "bold" yapmanız gerek yoktur. Bu eskiden SEO için oldukça etkiliydi, ancak şimdi, Google'daha çok kullanıcı odaklı olmaya başladı. Sıkıcı olmayan makaleler yazıp, her makale altında fotoğraf ve fimanızın videolarını eklerseniz daha çok etkileşim alabileceksiniz.

  Cevapla

  Başlangıç Aşamasında Olan Bir Siteye SEO Nasıl Yapılır? Sorusunu Cevapla