Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  2022 Görüntülenme

Merhaba bi süredir çeşitli kaynaklardan edindiğim bilgilerle backlink çalışması yapmaya çalışıyorum. Farklı tool'larla sorguluyorum ama yaklaşık 15 gündür hiçbir çalışmamı göremiyorum. Bazı tool'lar backlink sorgulaması yapınca hata bile veriyor. Yaptığım backlinkleri ne kadar süre sonra listeleyebilirim ve ne zaman etkisini görürüm?

Teşekkürler.

 • 1
 • 1
 • Backlinkleri Ne Zaman Sorgulama Araçlarında Görebilirim? için Yanıtlar

   İ̇̇̇̇̇̇̇̇̇̇lyas Alçok
   İ̇̇̇̇̇̇̇̇̇̇lyas Alçok

   8 Temmuz 2014, 01:27

   1

   Kendi siteniz için backlink sorgulamak istiyorsanız eğer, bunun en iyi yolu Google webmaster araçlarında yer alan sitenize gelen bağlantılar kısmıdır. Backlink sorgulama araçları sitenize gelen backlink'i görmüş olabilir, Ancak Google botları henüz o sayfayı gezmemiş olabilir.

   Bahsettiğim alanda sitenize gelen tüm bağlantıları görebilirsiniz.
   Ahrefs gibi bir sorgu sistemi blogspot üzerinden gelen bağlantıları göstermiyor. Bu alandan sitenize gelen tüm bağlantıları eksiksiz olarak görebilirsiniz.

   Cem Biga
   Cem Biga

   7 Temmuz 2014, 13:33

   1

   Öncelikle gerçekten 24 saat içinde cevapladığınız için Teşekkür Ederim.

   Birçok sorgulama aracında deniyorum sonuç alamıyorum Google backlink yaptıgım kelimelerde aramalar yapıp aldığım backlinkleri arka sayfalada görüntüliyebiliyorum. Sorgulama araçlarındada bu verileri görürüm insallah

   admin
   Admin

   7 Temmuz 2014, 09:04

   1

   Backlink sorgulama araçları olarak bilinen sistemlerde sitenizin fark edilip listeye alınması belli bir süre zarfı içerisinde olabilir. Bu sistemler tamamen o aracın güncelleme tarihine ve ekleme sistemine bağlıdır.

   Güncel araçlarla ilgili olarak farklı sistemleri de kontrol edebilirsiniz. Unutmayalım ki bu bilgilerle ilgili olarak onlarca farklı sistemler oluşturulmuş ve bu hizmetler anı mantıkta farklı sitelerde devam ettirilmiştir.

   Backlink konusunda da yardım alabileceğiniz, en iyi backlink sorgulama araçları arasında olan https://www.seohocasi.com/backlink-nedir/ makalemize göz gezdirebilirsiniz...

  Cevapla

  Backlinkleri Ne Zaman Sorgulama Araçlarında Görebilirim? Sorusunu Cevapla