SEO Hocası'na Sor

Backlink Paketi Satın Aldım

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Site Dışı Link İnşası 3 sene önce 1079 Görüntülenme

Backlink paketi satın aldım ancak sitem 1, 2 gün sonunda sıralamadan kayboldu aldığım backlink paketleri edu gov sitelerden yabacı ülkelerden yorumlardan edindiğim backlinkler her kesin bu şekilde backlink aldığını bu tür sitelerin çöp olduğunu öğrendim ve şu an sitem sıralama 2 haftadır yok. Link red etme aracından redde ettim bana bu konuda daha hızlı bir şekilde Yada sorunun başka şey olduğunu söyleye bilecek arkadaş olursa çok memnun olurum.

Backlink Paketi Satın Aldım için Yanıtlar

  • Mustafa DURNA
    Mustafa Durna 28 Mayıs 2018, 09:00

    öncelikle backlink konusunda çok büyük bir yanlışlık yaptığınızı ve backlink ve SEO ilişkisini anlamanız adına bu makaleyi okumanızı tavsiye ediyorum. Real Time güncellemesinin zararını görmüşsünüz yanı şu; aldığınız backlink etkili veya zararlı ise hemen o an etkisini görecektir ki siteniz görmüş bahsettiğiniz üzere. Backlink satan yerler ile iş birliği kesinlikle yapmayınız kaliteli olduğuna inansanız bile çünkü sizlerden sonra kaç kişiye satıyorlar ve legal yol değil.

    Bağlantı reddetme işleminden sonra sitenizi kaliteli ve aktif tutunuz sıralamada görünürlüğünüz geç gelecektir. Ayrıca Search Console hesabında yer alan Manuel İşlemler kısmından sitenizin ceza alıp almadığını kontrol ediniz.

Cevapla

Backlink Paketi Satın Aldım Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla