Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

5 sene önce  |  2394 Görüntülenme

Backlink paketi satın aldım ancak sitem 1, 2 gün sonunda sıralamadan kayboldu aldığım backlink paketleri edu gov sitelerden yabacı ülkelerden yorumlardan edindiğim backlinkler her kesin bu şekilde backlink aldığını bu tür sitelerin çöp olduğunu öğrendim ve şu an sitem sıralama 2 haftadır yok. Link red etme aracından redde ettim bana bu konuda daha hızlı bir şekilde Yada sorunun başka şey olduğunu söyleye bilecek arkadaş olursa çok memnun olurum.

 • 1
 • 1
 • Backlink Paketi Satın Aldım için Yanıtlar

   Berin Sur
   Berin Sur

   23 Haziran 2021, 10:04

   1

   Merhaba,

   Backlink çalışmalarımızı yaparken link aldığımız web sitenin kesinlikle güvenilir, güncel ve domain otoritesinin yüksek olmasına özen göstermeliyiz. Bahsettiğiniz durum, web sitenizin SEO puanını olumlu yönde değil, tam tersi yönde etkilemesini sağlayacak bir işlemdir.

   Web siteniz bu durumdan dolayı ceza almışsa, Google'ın tekrardan güvenini kazanmanız gerekmektedir.Google tarafından cezalandırılmak kolay olsa da, tekrardan ödüllendirilmeye başlamak çok da kolay olmayan bir süreçtir.
   Bu aşamadan sonra web sitenize güncel olarak SEO çalışmaları yapmaya ve düzenli olarak özgün içerikler girmeye özen gösterin.

   Mustafa DURNA
   Mustafa Durna

   28 Mayıs 2018, 09:00

   1

   öncelikle backlink konusunda çok büyük bir yanlışlık yaptığınızı ve backlink ve SEO ilişkisini anlamanız adına bu makaleyi okumanızı tavsiye ediyorum. Real Time güncellemesinin zararını görmüşsünüz yanı şu; aldığınız backlink etkili veya zararlı ise hemen o an etkisini görecektir ki siteniz görmüş bahsettiğiniz üzere. Backlink satan yerler ile iş birliği kesinlikle yapmayınız kaliteli olduğuna inansanız bile çünkü sizlerden sonra kaç kişiye satıyorlar ve legal yol değil.

   Bağlantı reddetme işleminden sonra sitenizi kaliteli ve aktif tutunuz sıralamada görünürlüğünüz geç gelecektir. Ayrıca Search Console hesabında yer alan Manuel İşlemler kısmından sitenizin ceza alıp almadığını kontrol ediniz.

  Cevapla

  Backlink Paketi Satın Aldım Sorusunu Cevapla