Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1644 Görüntülenme

Ben 2 hafta önce amatör olarak 2 tane site yaptım ve yayınladım.sitelerimin ilk günlerdeki arama motoru gürünürlükleri 53 ve 47 idi.daha sonra bir site üzerinden arama motorlarına kayıt yaptırdım ve backlink yaptım.bu işlemlerden sonra sitelerimin görünürlükleri 38 ve 37 ye indi.bunun sebebi nedir ve arttırmak için ne yapmalıyım.teklifte istedim cevabınızı bekliyorum ilginize teşekkür ederim.

 • 1
 • 1
 • Arama motoru görünürlüğü düşüyor için Yanıtlar

   Aydanur Tepe
   Aydanur Tepe

   14 Ocak 2020, 12:27

   1

   Yeni oluşturulmuş bir sitede çok hızlı bir şekilde düşüşler ve artışlar normaldir. Siteniz henüz bir otoriteye sahip olmadığı için konumunu bulma konusunda bir süre dalgalanmalar yaşayacaktır. Backlink çalışmalarında en çok tercih edilen ve önerilen doğal backlinklerdir. Sitenizle alakalı bir şekilde özgün ve kaliteli içerikler yayınlayarak kullanıcıların bu içerikleri sosyal medya hesaplarından paylaşmasını sağlamaktır. Benim sizlere tavsiyem backlink çalışması yapacaksanız bile sitenizle alakalı ve kaliteli sitelerden backlink almalısınız. Bu durumda kaliteli sitelerden almış olduğunuz backlinklerle sıralamalarınız da yükselme yaşayabilirsiniz. Ancak tam tersi alakasız ve kalitesiz sitelerden backlink alırsanız sizleri olumsuz yönde etkileyecek ve sıralamalarınızda düşüş yaşamanıza sebep olacaktır.

   Bunlara ek olarak sitenizin temelini doğru şekilde kurgulayarak sıralamalarda yükselmek istiyorsanız SEO çalışmalarını da tarafınıza önermekteyiz.

   admin
   Admin

   14 Ocak 2015, 07:19

   1

   Merhaba Ali Bey,

   Yeni sitelerde bu tür düşüşler ve artışlar normal karşılanır. Size önerim yeni olan siteniz için sadece sitenizle alakalı özgün içerikler girerek sitenizi güçlendirmeniz gerekiyor. Ne kadar çok özgün içeriğe sahip olursanız o kadar fazla ilerleme sağlarsınız. Backlink aldığınız siteler eğer kalitesiz siteler ise sitenin gerilemesine neden olarak düşüş yaşamasına neden olabilir. Bu yüzden SEO çalışmaları gerçekleştirirken kaliteli backlinkler alarak sitenizin güçlenmesini sağlayabilirsiniz. İsterseniz sitenize profesyonel bir şekilde SEO çalışması uygulayabiliriz. SEO çalışmalarımızı bu adreste inceleyebilirsiniz https://www.seohocasi.com/seo-danismanligi/

  Cevapla

  Arama motoru görünürlüğü düşüyor Sorusunu Cevapla