Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1650 Görüntülenme

Faaliyet alanımla ilgili 30 anahtar kelime belirledim. Her anahtar kelime için sitemde bir yazı yazıp, her yazıdaki o anahtar kelimeden anasayfaya 1 link veriyorum. Yani 30 anahtar kelimeden de anasayfaya link gitmiş oluyor. Sizce bu yöntem doğru mu? Bir anahtar kelime ile aratınca, ilgili yazı mı çıkar yoksa anasayfa mı? Yöntemim yanlış ise, sizce ne yapmalıyım.

 • 1
 • 1
 • Anahtar Kelimelerin Site İçi Linklemesi Nasıl Olmalı? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   5 Temmuz 2014, 15:28

   1

   Faaliyet konusunda hizmet verdiğiniz anahtar kelimelerde site içi SEO unsuru olarak birbirine bağlayarak bir link çalışması ve site içi link çalışması yapabilirsiniz. Bu içeriklerde anasayfaya bağlantı gönderiyorsanız bu bağlantıların da tamamının 1 adet anahtar kelimeyi içermesi gerekmektedir.

   Farklı anahtar kelimelerle yapılacak backlink çalışmaları konusunda ana sayfanıza zarar vermemek istiyorsanız anasayfa için 1 adet anahtar kelime belirlemelisiniz.

   Diğer 30 sayfa için de sayfa içeriğine ve başlığına uyacak şekilde bağlantı yapabilirsiniz... Yani 1 den 2 den 33....29'dan 30 ve 30ncu sayfadan da 1. sayfaya link verebilirsiniz.

  Cevapla

  Anahtar Kelimelerin Site İçi Linklemesi Nasıl Olmalı? Sorusunu Cevapla