SEO Hocası'na Sor

Anahtar Kelimelerin Site İçi Linklemesi Nasıl Olmalı ?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Site İçi Link İnşası 6 sene önce 934 Görüntülenme

Merhaba;
Faaliyet alanımla ilgili 30 anahtar kelime belirledim. Her anahtar kelime için sitemde bir yazı yazıp, her yazıdaki o anahtar kelimeden ana sayfaya 1 link veriyorum. Yani 30 anahtar kelimeden de ana sayfaya link gitmiş oluyor. Sizce bu yöntem doğru mu ? Bir anahtar kelime ile aratınca, ilgili yazı mı çıkar yoksa ana sayfa mı ? Yöntemim yanlış ise, sizce ne yapmalıyım ? Teşekkürler..

Anahtar Kelimelerin Site İçi Linklemesi Nasıl Olmalı ? için Yanıtlar

 • admin
  Admin 5 Temmuz 2014, 15:28

  Merhabalar,

  Faaliyet konusunda hizmet verdiğiniz anahtar kelimelerde site içi SEO:http://www.SEOhocasi.com/ unsuru olarak birbirine bağlayarak bir link çalışması ve site içi link çalışması yapabilirsiniz. Bu içeriklerde ana sayfaya bağlantı gönderiyorsanız bu bağlantıların da tamamının 1 adet anahtar kelimeyi içermesi gerekmektedir.

  Farklı anahtar kelimelerle yapılacak backlink çalışmaları konusunda ana sayfanıza zarar vermemek istiyorsanız ana sayfa için 1 adet anahtar kelime belirlemelisiniz.

  Diğer 30 sayfa için de sayfa içeriğine ve başlığına uyacak şekilde bağlantı yapabilirsiniz… Yani 1 den 2 den 33….29 dan 30 ve 30ncu sayfadan da 1. sayfaya link verebilirsiniz.

Cevapla

Anahtar Kelimelerin Site İçi Linklemesi Nasıl Olmalı ? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla