SEO Hocası'na Sor

Anahtar Kelimede Sıralama Sorunu

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Index Kontrolü 6 sene önce 776 Görüntülenme

Merhaba bir sorum olacak size. Bir sağlık web sitem var yaklaşık bir aydır yayında ve içerikler özgün fakat hafta hafta gebelik anahtar kelimesinde sıralamaya giremiyorum. Web yöneticisi araçlarından her hafta gebelik sayfasını dizine gönderiyorum hemen ardından 12 saat süresince ilk 60 sırada sitem yer alıyor ama sonra tamamen kayıp oluyor. Nerede yanlış yapıyorum anlamıyorum. Sizin uzmanından SEO ve Sorularla SEO kitabınızı satın aldım, emeği geçenlere teşekkür ederim.

Anahtar Kelimede Sıralama Sorunu için Yanıtlar

 • admin
  Admin 9 Haziran 2014, 07:22

  Merhabalar,

  Gebelik konusunda çalıştığınız sayfa için http://www.SEOhocasi.com/SEO/ sayfasındaki SEO Analiz aracını kullanabilirsiniz.

  Ayrıca kopya içerikleri içeriğinizin bir kısmını kopyalayarak Google arama satırına yapıştırabilir ve kontrol edebilirsiniz.

 • ismail akyıldız
  Ismail Akyıldız 9 Haziran 2014, 07:19

  Merhaba cevabınız için teşekkür ederim ama ben içeriklerimi özgün yazdım ve gebelik ile ilgili 100 e yakın konu var yetersiz mi? ayrıca içeriğimin kopya algılanıp algılanmadığını nasıl anlayabilirim bir program yada site varmı bu konuda

 • admin
  Admin 9 Haziran 2014, 07:11

  Merhabalar,

  Eğer sitenizi her eklediğinizde sıralamalara geliyor ve ardından düşüş yaşıyorsanız site içi konularda bir problem yaşadığınızın göstergesidir. Sitenizin “gebelik” anahtar kelimesi geçirdiğiniz sayfasında yada kategorisinde yeteri kadar içerik yok, yetersiz yada kopya bir içerik olduğu görünürse bu konuda işlemler sitenize fayda sağlamayacaktır.

  Öncelikle site içi SEO konusunu http://www.SEOhocasi.com/SEO/ SEO Analiz sayfasından test edebilir ve sayfanızı çıkan sonuçlara göre kontrol edebilirsiniz.

Cevapla

Anahtar Kelimede Sıralama Sorunu Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla