SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Anahtar Kelimede Sıralama Sorunu

0
Ismail Akyıldız
Ismail Akyıldız
Index Kontrolü 4 sene önce 254 Görüntülenme

Merhaba bir sorum olacak size. Bir sağlık web sitem var yaklaşık bir aydır yayında ve içerikler özgün fakat hafta hafta gebelik anahtar kelimesinde sıralamaya giremiyorum. Web yöneticisi araçlarından her hafta gebelik sayfasını dizine gönderiyorum hemen ardından 12 saat süresince ilk 60 sırada sitem yer alıyor ama sonra tamamen kayıp oluyor. Nerede yanlış yapıyorum anlamıyorum. Sizin uzmanından SEO ve Sorularla SEO kitabınızı satın aldım, emeği geçenlere teşekkür ederim.

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Anahtar Kelimede Sıralama Sorunu için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 9 Haziran 2014, 07:22

  Merhabalar,

  Gebelik konusunda çalıştığınız sayfa için http://www.SEOhocasi.com/SEO/ sayfasındaki SEO Analiz aracını kullanabilirsiniz.

  Ayrıca kopya içerikleri içeriğinizin bir kısmını kopyalayarak Google arama satırına yapıştırabilir ve kontrol edebilirsiniz.

 • ismail akyıldız
  0
  Ismail Akyıldız 9 Haziran 2014, 07:19

  Merhaba cevabınız için teşekkür ederim ama ben içeriklerimi özgün yazdım ve gebelik ile ilgili 100 e yakın konu var yetersiz mi? ayrıca içeriğimin kopya algılanıp algılanmadığını nasıl anlayabilirim bir program yada site varmı bu konuda

 • admin
  0
  Admin 9 Haziran 2014, 07:11

  Merhabalar,

  Eğer sitenizi her eklediğinizde sıralamalara geliyor ve ardından düşüş yaşıyorsanız site içi konularda bir problem yaşadığınızın göstergesidir. Sitenizin “gebelik” anahtar kelimesi geçirdiğiniz sayfasında yada kategorisinde yeteri kadar içerik yok, yetersiz yada kopya bir içerik olduğu görünürse bu konuda işlemler sitenize fayda sağlamayacaktır.

  Öncelikle site içi SEO konusunu http://www.SEOhocasi.com/SEO/ SEO Analiz sayfasından test edebilir ve sayfanızı çıkan sonuçlara göre kontrol edebilirsiniz.

Anahtar Kelimede Sıralama Sorunu Sorusunu Cevapla

INSTAGRAM
add Takip Et