SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Anahtar Kelimede Alt Sayfalarım Çıkıyor

0
Emrah
Emrah
Anahtar Kelime Yoğunluğu 4 sene önce 442 Görüntülenme

Merhabalar. Benim bir beyaz eşya servis sitem var. Bu siteyi x servisi diye aradığımda ana sayfam çıkmadığı gibi alt sayfalarım anahtar kelime sorgulmasında çıkıyor. Hem çok altlarda hem de sürekli değişkenlik gösteriyor. Örnekle:

x servisi yazdığımda arama sonucunda anasayfam değil, beşiktaş x servisi sayfam çıkıyorsa başka bir sorgulamada güngören x servisi sayfam çıkıyor. Bunun sebebi hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim.

teşekkürler.

Anahtar Kelimede Alt Sayfalarım Çıkıyor için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 9 Temmuz 2015, 20:26

  Merhabalar,

  Arama sonuçlarında ana sayfanız yerine alt sayfalarınız çıkıyorsa bu durum alt sayfalarınızın anasayfaya göre daha güçlü olduğu ya da anahtar kelime uyumunun anasayfanıza göre daha kaliteli olduğu anlamına gelmektedir. Eğer anasayfanız anahtar kelime bir domaine aitse ve bu aramada da alt sayfalarınız çıkıyorsa bu noktada anasayfanın kelime yoğunluğunu arttırarak ve anasayfa üzerine backlink alarak domain gücünü daha da arttırabilirsiniz.

  Unutmayın ki Google SEO konusunda web sitelerinin sayfalarını tarayıp kullanıcıya en doğru bilgiyi verecek olan sayfayı seçerek bunu serp arama sonuçlarında göstermektedir.

Anahtar Kelimede Alt Sayfalarım Çıkıyor Sorusunu Cevapla

Anahtar Kelimede Alt Sayfalarım Çıkıyor ile Benzer SEO Yazıları