Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1511 Görüntülenme

Google News kayıtlı sitemizin konya, konya haber ve konya haberler kelimeleri için geçen yıl tanıtım yazıları aldık. Ancak tanıtım yazıları sitemizi olumsuz etkiledi ve anahtar kelimlerde sıralamalardan çıkartıldık. Tekrardan anahtar kelimelerimiz için kaliteli sitelerden tanıtım yazısı almaya başladık ama değişen hiçbir şey olmadı. Ne yapmamız gerek? Domainimiz yazdığımız mail adresinin domainidir.

 • 1
 • 1
 • Anahtar Kelime Üzerinde Backlink Aldıktan Sonra Sıralamadan Düştüm için Yanıtlar

   admin
   Admin

   22 Haziran 2015, 13:14

   1

   Merhabalar Serkan Bey;

   Eskiden almış olduğunuz tanıtım yazılardan sonra eğer sıralamadan düşmeye başladıysanız, o tanıtım verdiğiniz sitelerdeki bağlantıları ya düzeltmeniz gerekir ya da tamamen kaldırmanız gerek. Bunun hiçbirini yapamıyorsanız Google Disavow aracılığıyla bağlantıların sitenize gelmesini engelleyebilirsiniz.

   Her defasında aynı anahtar kelimeler üzerinden çalışırsanız Google arama sonuçlarından düşebilir, hatta spama girebilirsiniz. Bunu önlemek için arada "ornekdomain.com ve buraya tıklayın" gibi kelimeler üzerinden backlink almalısınız. Anahtar kelime üzerinde backlink aldığınız zaman %30'u geçmemesine dikkat edin. Eğer tahmini bir yüzde vermemiz gerekirse, %30'unu anahtar kelime üzerinde verirken %65-70'ini yukarıdaki belirttiğimiz kelimeler üzerinden çalışmalar yapabilirsiniz.

  Cevapla

  Anahtar Kelime Üzerinde Backlink Aldıktan Sonra Sıralamadan Düştüm Sorusunu Cevapla