SEO Hocası'na Sor

Alan ve Hosting Firmalarına Güven Kalmadı Artık

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Yazılımsal SEO 6 sene önce 789 Görüntülenme

Merhaba, Hocam İnternet Dünyasında Türkiye olarak okadar alan ismi vede hosting firması varki ortalama %85 ne verdiği sözü tutuyor nede sayfasında başlık olarak yazdığı sloğanın arkasında duruyor yani gerçek gibi görünüp alakasız firmalar var hocam yabancı firmalara lafım yok çünkü yabancılar sayfasında en küçük yazısı dahi doğru ve ne yazmışşa haksızlık asla yapmıyor hocam siz bir ustasınız hem SEO’da hem de işin ehli olmaktan ziyada özgüven sağlyorsunuz çok faydanız var inşallah sizinde SEO’dan ziyada hosting ve alan ismi firmanızın açılmasını SEO hocam heyecanla bekliyoruz şimdiden çok teşekkür ederim.

Alan ve Hosting Firmalarına Güven Kalmadı Artık için Yanıtlar

 • admin
  Admin 14 Eylül 2014, 23:16

  Merhabalar,

  Hosting konusunda bir çok firma kelimelerle ve satın alınma işlemlerine kadar size destek vermekte satın alım gerçekleştikten sonra da destek net olarak sağlayamamaktadır.

  Kaliteli bir hizmet ve destek için kontrol edilmesi gereken şeyleri kullanıcılar da yapamamaktadır. Örnek olarak yıllardır var olan ticket sistemini kullanmayıp inatla telefon yada satışı ilgilendiren alanlara ulaşmaya çalışmak doğru değildir. Kullanıcılar olarak yeterli bilgiye sahip olmakta bu konu için geçerlidir.

  Ayrıca hosting firmalarının güvenliği için ise bu hizmetin farkında olan kurumsal siteleri seçmekte daha doğru olacaktır.

Cevapla

Alan ve Hosting Firmalarına Güven Kalmadı Artık Sorusunu Cevapla

Alan ve Hosting Firmalarına Güven Kalmadı Artık ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla