Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1377 Görüntülenme

İnternet Dünyasında Türkiye olarak o kadar alan ismi ve de hosting firması varki ortalama %85'ne verdiği sözü tutuyor ne de sayfasında başlık olarak yazdığı sloganın arkasında duruyor yani gerçek gibi görünüp alakasız firmalar var hocam yabancı firmalara lafım yok çünkü yabancılar sayfasında en küçük yazısı dahi doğru ve ne yazmışşa haksızlık asla yapmıyor hocam siz bir ustasınız hem SEO'da hem de işin ehli olmaktan ziyada özgüven sağlıyorsunuz çok faydanız var inşallah sizin de SEO'dan ziyada hosting ve alan ismi firmanızın açılmasını SEO hocam heyecanla bekliyoruz şimdiden çok teşekkür ederim.

 • 1
 • 1
 • Hosting Firmalarına Güven Kalmadı Artık için Yanıtlar

   admin
   Admin

   14 Eylül 2014, 23:16

   1

   Hosting konusunda bir çok firma kelimelerle ve satın alınma işlemlerine kadar size destek vermekte satın alım gerçekleştikten sonra da destek net olarak sağlayamamaktadır.

   Kaliteli bir hizmet ve destek için kontrol edilmesi gereken şeyleri kullanıcılar da yapamamaktadır. Örnek olarak yıllardır var olan ticket sistemini kullanmayıp inatla telefon yada satışı ilgilendiren alanlara ulaşmaya çalışmak doğru değildir. Kullanıcılar olarak yeterli bilgiye sahip olmakta bu konu için geçerlidir.

   Ayrıca hosting firmalarının güvenliği için ise bu hizmetin farkında olan kurumsal siteleri seçmekte daha doğru olacaktır.

  Cevapla

  Hosting Firmalarına Güven Kalmadı Artık Sorusunu Cevapla