Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

12 sene önce  |  1438 Görüntülenme

Adsensede ne yaptımyam tık başı ücreti bir türlü yukarı çıkaramadım. Son 1 haftada tık başı ücretlerde % 50 düşüş oldu.İlgili anahtar kelime için tık başı mesela Almanya, Belçika, Fransa veya Avusturya için ortalama 0,30 - 0,50 USD öderken, Türkiye için aynı ücret tık başı 0,03 USD. Bulgaristan veya Azerbaycan desen, daha kötü buralarda tık başı 0,01 verirken, ekonomisi çok düşük olan ülkelerde tıklamalara para bile vermiyor. Fransa' da 3-4 sayfa gösterimine 0,01 verebiliyor. Artık şunu iyi anladımki gerçekten Türkçe siteden para kazanmak çok zor TR den 20K hitin olacağına Almanya dan 1K hitin olsa daha mantıklı.

Soruma gelecek olursam Türkçe siteden tık başı en azından 0,05 USD gibi bir ücret kazanmak için ne yapmalıyız. Site oyun sitesidir. Adsense anahtar kelime aracı Türkiye için doğru ücreti göstermiyor. Başka önerebileceğiniz ücretsiz bir araç var mı?Saygılarımla...

 • 1
 • 1
 • Adsense Anahtar Kelime Seçimi için Yanıtlar

   xuar3
   Xuar3

   3 Kasım 2011, 07:57

   1

   Eğer hiti yüksek bir siteye sahipsen neden diğer oyun siteleri, sinema siteleri veya kurumsal sitelerden reklam almıyorsun?

  Cevapla

  Adsense Anahtar Kelime Seçimi Sorusunu Cevapla