Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

6 sene önce  |  1288 Görüntülenme

Tekrar

Siz değerli uzmanlara bir sorum olacak.

Kendi kendime geliştirdiğim ve verdiğim hizmete nazaran ciddi oranlarda etkileşim aldığım bir sitem var. sitemin amacı doğalgaz ve kombi hizmetleri adına oluşturulmuştur. WordPress alt yapılı gayette sağlıklı çalışmaktadır. soracağım soru şu şekilde: çok rast geldim ancak hiç yapma taraftarı olmadım şayet yapanların çoğuda ciddi oranda sıralama elde ediyor. örneğin semtlere özel ve anlamlı bir yazı oluşturuluyor. Ardından semtlerin bulunduğu kelimeler değiştirilerek aynı yazı tüm semtlerde kullanıyorlar. tuzladan silivriye tam anlamıyla kırk tane ilçenin özel sayfalarında aynı içerik mevcut tek değişen yerler ilçe veya iller. Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.

 • 1
 • 1
 • Yüzlerce Sayfa Aynı İçerik Sorun Olur Mu? için Yanıtlar

   Mustafa Durna
   Mustafa Durna

   2 Ocak 2018, 17:48

   1

   Merhaba Osman Bey,
   Buna benzer soruda belirtmiş olduğum gibi, kopya içerik hiçbir zaman iyi sonuçlar sunamaz sadece geçici bir süre performans'da etkileşim görülebilir ama Google Bot'ları kopya içeriği fark edince sitelere Filtre tabirinde cezalar uygulayacaktır.
   Kopya içerik olmasını değil özgün içerik olarak kalıcı ve sağlıklı olmasını tavsiye ediyoruz.
   Belirtmiş olduğum sayfada ki metini okuyarak kopya içerik hakkında bilgi edinebilirsiniz. https://www.seohocasi.com/kopya-icerik-seo-iliskisi/

  Cevapla

  Yüzlerce Sayfa Aynı İçerik Sorun Olur Mu? Sorusunu Cevapla