Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  2172 Görüntülenme

WordPress kullanıyorum. Sitemdeki bazı yazılar Google'da tekil yazı sayfasında indexlenmiyor. Mesela yazının başlığıyla Google'da arama yapınca sonuçlarda sadece anasayfa çıkıyor. Sorun nedir?

 • 1
 • 1
 • Yazılar İndexlenmiyor Ne Yapmalıyım? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   31 Temmuz 2014, 06:30

   1

   Yeni site SPAM'a aç sitedir diyebiliriz. Google bu tür siteleri daha detaylı kontrol ediyor, hareketlerini daha hesaplı analiz ediyor ve işlemlerini daha kontrollü gerçekleştiriyor. Haliyle tüm sitelerde bir yavaşlama söz konusu oluyor.

   Bu durumu da ancak detaylı kontrollerle aşabiliriz.

   Seyfettin
   Seyfettin

   27 Temmuz 2014, 15:06

   1

   Anladığım kadarıyla son güncellemeden sonra yeni siteler geç indexleniyor. Google yeni siteleri iyice analiz ediyor olmalı.

   admin
   Admin

   26 Temmuz 2014, 23:08

   1

   Öncelikli olarak sitenizdeki index hızını arttırmak adına https://www.seohocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ adresindeki içeriği okuyabilirsiniz. WordPress sistemlerde genellikle ilk yazı ana sayfada güncellendiği için bu güncelleme direkt olarak anasayfaya yansır ve başlık anasayfa üzerinde görünür. Bunun yerine sitenizi info olarak aratabilirsiniz.

   Örnek olarak Google arama sorgusu satırına;;
   [html]info: http://www.webtures.com/google-arama-sorgulari/%5B/html%5D
   içeriğini yazdığınızda karşınıza sayfanızın net sonucu çıkarsa sayfa info bilgisi almış ve yakın zamanda toparlayacaktır. Eğer bu bağlantı çıkmıyorsa ilk olarak attığımız konu linkini okumanızı tavsiye etmekteyiz...

  Cevapla

  Yazılar İndexlenmiyor Ne Yapmalıyım? Sorusunu Cevapla