SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Yazılar İndexlenmiyor Ne Yapmalıyım?

0
Ali Alkan
Ali Alkan
Index Kontrolü 5 sene önce 863 Görüntülenme

Merhaba. WordPress kullanıyorum. Sitemdeki bazı yazılar Google’da tekil yazı sayfasında indexlenmiyor. Mesela yazının başlığıyla Google’da arama yapınca sonuçlarda sadece ana sayfa çıkıyor. Sorun nedir?

Yazılar İndexlenmiyor Ne Yapmalıyım? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 31 Temmuz 2014, 06:30

  Merhaba,

  Yeni site SPAM’a aç sitedir diyebiliriz. Google bu tür siteleri daha detaylı kontrol ediyor, hareketlerini daha hesaplı analiz ediyor ve işlemlerini daha kontrollü gerçekleştiriyor. Haliyle tüm sitelerde bir yavaşlama söz konusu oluyor.

  Bu durumu da ancak detaylı kontrollerle aşabiliriz.

 • Seyfettin
  0
  Seyfettin 27 Temmuz 2014, 15:06

  Anladığım kadarıyla son güncellemeden sonra yeni siteler geç indexleniyor. Google yeni siteleri iyice analiz ediyor olmalı.

 • admin
  0
  Admin 26 Temmuz 2014, 23:08

  Merhabalar,

  Öncelikli olarak sitenizdeki index hızını arttırmak adına http://www.SEOhocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ adresindeki içeriği okuyabilirsiniz. WordPress sistemlerde genellikle ilk yazı ana sayfada güncellendiği için bu güncelleme direkt olarak ana sayfaya yansır ve başlık ana sayfa üzerinde görünür. Bunun yerine sitenizi info olarak aratabilirsiniz.

  Örnek olarak Google arama sorgusu satırına;;
  [html]info: http://www.webtures.com/google-arama-sorgulari/%5B/html%5D
  içeriğini yazdığınızda karşınıza sayfanızın net sonucu çıkarsa sayfa info bilgisi almış ve yakın zamanda toparlayacaktır. Eğer bu bağlantı çıkmıyorsa ilk olarak attığımız konu linkini okumanızı tavsiye etmekteyiz…

Cevapla

Yazılar İndexlenmiyor Ne Yapmalıyım? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla